Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Teraz możesz inwestować w obligacje marihuany, sposób finansowania partii przyjaciół konopi z Navarry


Vito

Recommended Posts

Representación Cannábica z Nawarry wprowadziła nowy sposób pozyskiwania funduszy dla swojej partii: "blantobony" umożliwiające inwestowanie pieniędzy w zamian za długoterminowe zobowiązanie otrzymania marihuany (gdy zostanie zalegalizowana). Inicjatywa ta naśladuje podobną, przedstawioną kilka miesięcy temu w Izraelu, która uzyskała znaczną pomoc od użytkowników marihuany.

 

bonoporros_1_1_blog_full_8_blog_full.png

 

Kilka dni temu Representación Cannábica de Navarra (RCN-NOK) przedstawiła swoją listę kandydatów do Parlamentu Nawarry z zamiarem uzyskania kilku miejsc, w celu skonsolidowania celów jakie stawia sobie ten ruch. Grupa przedstawiła również kampanię wyborczą, która będzie finansowana inicjatywą nigdy wcześniej nie widzianą w Hiszpanii: "blantobonami".
 
RCN-PLN to mała partia, która zwykle jest finansowana w ramach kampanii "crowdfuning". "Prosimy również o pomoc krewnych, przyjaciół i oddajemy nasze własne zbiory" wyjaśnia Dinafem kandydat regionalny Ramon Morcillo. W tej sytuacji wpadli na pomysł, że najlepszym sposobem na finansowanie ich działań jest "sprzedaż marihuany na przyszłość." 
 
Koncepcja jest prosta: Każdy może zainwestować w "blantobony", aby następnie wymienić je na marihuanę prawdziwą, legalną, po cenie jaką będzie posiadać zalegalizowana roślina. Jeśli kupisz teraz 20, 30 lub 50 euro w "blantobonach", gdy marihuana zostanie zalegalizowana partia uprawiać będzie roślinę, aby zwrócić ci inwestycję w takiej proporcji za jaką zapłaciłeś. 
 
Nie jest to jedyna taka inicjatywa na świecie, a partia z Navarry skopiowała ją od izraelickiej partii Zielony Liść. Jest to koalicja stworzona przez grupę Ale Yarok, która wzywa do legalizacji marihuany od 1999 roku. Na początku tego roku poszukiwała alternatywy dla tradycyjnych form finansowania partii w obliczu zbliżającej się kampanii wyborczej. Za pomocą kampanii "crowdfunding" prosili użytkowników, by przyczynili się zdobycia pięciu miejsc w "Kneset" (parlament Izraela), aby stamtąd móc silnie działać na rzecz legalizacji marihuany.  
 
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+