Skocz do zawartości
thc-thc

grower

AK auto | Skunk Auto | NL auto | Bubba Kush | Northern Light Blue | La Diva auto | Super Skunk auto | Amnesia auto | Dutch Passion


Recommended Posts

Polecam proszek do prania(mocna chemia) i wyrzucać co tydzien/półtora nieopodal spota :) ja mam miejsce obok trasy przelotowej dzików i to nie jednego stada tylko setki dzików :) porobiłem zasieki ze sznurka (nie doskonałe) i sypie proszkiem dookoła spota i jak bum cyk cyk nie mam teraz żadnych problemów ze zwierzyną :)

a co do panien to kosmos!! przedostatnia fotka i Auto po mojej lewej to jakiś ogromniak :o !! pieknie

pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zatankowal furion ropy wiec odwiedzil cztery spoty ....

 

bagienko zaczyna tentnic zyciem(ladnie widac ktore sa na biotabsach po kolorach ;p)

gallery_37766_1086_643309.jpg

 

spot dp troche pogryziony przez przedziorki ale dzis jade jeszcze raz dac wody na zapas to zrobie oprysk karate 

 

gallery_37766_1086_822863.jpg

 

 

lasek #1, amnesia ma troche problem z ph a nadodatek jest glodna, niedlugo czeka ja flush porzadny, ak(srodek) 2-3tygodnie i gotowy zas white sugar(prawa) bedzie ciut dluzej ale za to lepsza struktura topka

gallery_37766_1086_1288876.jpg

 

 

lasek #2 ak (prawa) takze 2 tyg juz mu brakuje, skunki posiedza 1-2tyg dluzej.

gallery_37766_1086_215705.jpg

 

 

 

ogolnie jakos dziwnie z tymi szybkimi ak'aczami bo slabo spuchly szybko doszly ale cos za cos przynajmniej reszta bedzie rosla bez cisnieniowania ;P

 

pozdro 600

 

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+