Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Moby Dick | Critical+ 2.0 | OG Kush | Dinafem


Recommended Posts

Witam rolników!

     

      Postanowiłem założyć fotorelacje uprawy na zewnątrz aby móc się was radzić oraz dzielić się szczęściem kolejnych odwiedzin ;)

 

      Na początku było 8 roślin jedna została pod lampą (critical) reszta pojechała na pole.

WP 20150411 003

 

      Niestety jedną Critical zastałem wyrwaną-wykopaną i nie udało mi się jej uratować.  :Facepalm:

 

a więc zostały 3xMody dick, 2xOG kush oraz 1Critical+ 2.0

 

Używam starter packu z biobizza, na początku rootjuice, teraz fishmix i bioheaven

Zwierzynę odstraszam Hukinolem, i stosuje preparat na ślimaki od BayerGarden.  :re: 

 

Nasiona wrzucone do wody 28 marca, sadzonki na polu znalazły się po dwóch tygodniach.

Aktualnie mają 7 tygodni i dopiero zaczęły porządnie rosnąc, zobaczcie sami.. 

 

WP 20150517 003

Moby

WP 20150517 006

WP 20150517 004

WP 20150517 005 (2)

Kush

WP 20150517 008

WP 20150517 009 (1)

 
Critical

WP 20150517 010

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki, ale nie tak fajnie z bliska,

WP 20150517 012

 

przyjrzałem się innym zdjęciom i znalazłem, chyba niedobór magnezu. Pierwsze mi przyszło na myśl i zgadzałoby się ze ''szpitalem+cannabis''.

Kupie dolomit i wsypie do butelki z nawozem.

 

Powinienem go użyć przy sadzeniu ale myślałem że gleba tam jest konkretna gdy byłem pierwszy raz sprawdzałem ale nie głeboko - jak drugim razem przyjechałem posadzić rośliny dokopałem się do kamienisto-wapniowej gleby to wiedziałem że będą problemy.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładnie, na weekend lecę na pole. Musze zamówić dolomit bo w sklepach nie mają, można zastąpić czymś efektownym?

 

Dolomit zamówiony, będzie w piątek, 10 kg. Będę go stosował co każde podlanie ale teraz dam dużą dawkę.

 

Paczka dostarczona, szkoda że nie oryginalnie zapakowana ale jutro sobota , na pole wypadzik.

Zobaczymy jak się pogorszyły.

Dolomit troche inny niż w Polsce ale jest napisane ze do róż i w ogrodze stosowane i ma dużo magnezu. 

WP 20150522 003

 
Nie będe z nim przesadzał, jak uważacie łyzka jedna na butle 2l
 
20 gram na 1,5 l butelki, dzisiaj albo jutro Upek

 

Zapewne nie będą do końca gotowe, ale to uprawa rozpoznawcza klimatu na wyspach. Jeśli nie dojdą to większość leci na masło :)

 

Dzisiaj moje stadko dostały FishMix Biobizz z melasa z trzciny cukrowej oraz dolomit wszystko w 2l butelkach.

WP 20150524 001

 
Zauważyłem, że na razie chorują tylko Moby Dick'i wygladają znowu troche gorzej. Czytałem chyba w szpitalu+cannabis, że równikowe sativy źle znoszą zimny klimat, co prawda już nie jest tak zimno ale to pewnie też na nie źle zadziałało. Mam nadzieję, że dolomit im pomoże. 
Sami zobaczcie 
MobyDick

WP 20150524 002

 
Więcej fotek za dwa tygodnie, to chyba nie będzie problem jak naciągniemy trochę zasady growlogu. Nie chce tam jeździć za często. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+