Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Purple NL | Super Skunk | Critical + | Cream Mandarin | Mix Photoperiod

Harnaś

Recommended Posts

Nasiona: 3x Auto Purple NL Fem. | Auto Super Skunk x4 Fem | Critical + auto x2 | Cream Mandarin x2 | 7x Mix photoperiod out
Podłoże: Prawdopodobnie kupię ziemię do warzyw 
Nawozy: Jeszcze brak
Dodatkowe info: Dzisiaj wrzuciłem wszystkie nasionka do wody, na out zamierzam dać 1-2 tydzień maja, jeśli wyrosną duże na parapecie i będą się wyciągać to pójdą na trochę do boxa i dopiero out

FullSizeRender

troche wczesnie na automaty jesli temperatura w nocy bedzie niska to zahamuje je i beda karly i jak chcesz trzymac je tak dlugo na parapecie a auto zakwitaja nawet po 10-15 dniach lepiej bylo by na ten okres pod folie albo szklarnie ja kwitnacych automatow nie przesadzam.

• 1 month later...

Sory że tak długo ale zapomniałem trochę o tym outdoorze :D
Zdjęcia chyba z 25maja, niestety nie pamiętam co i jak wysadziłem więc nie powiem wam które to które, ale ten jeden przypalony to chyba critical+ 

IMG 0634

^ Tutaj chyba te 2 górne worki to 2 Super skunki, 1 Cream Mandarin i chyba 1 Critical+
3 Dolne worki to chyba 2x Purple NL (te popalone) i 3 większe automaty feminizowane tylko nie wiem jakie.

IMG 0633

^ To chyba ten przypalony Critical+

IMG 0632

^ Cream Mandarin z 2 spota

IMG 0630

^ To chyba 3x Think Diffrenty i 1 Purple NL

IMG 0629

^ A to ten Critical+ z 2 skunkami i 1 Cream Mandarinem. (skunki po lewej, Cream góra prawo)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+