Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Sąd Miejski Vizcaya uniewinnia baskijskie stowarzyszenia "Pannagh"


Vito

Recommended Posts

Sąd Miejski Vizcaya uniewinnia baskijskie stowarzyszenia osób zażywających konopie indyjskie "Pannagh"po ponad trzech latach postępowania i po ostatniej rozprawie, która odbyła się w połowie marca w Bilbao. Mimo, iż wyrok nie pozostawia wątpliwości, że stowarzyszanieprzez cały czas postępowało prawidłowo, pozostaje jeszcze możliwość odwołania Póki co, członkowie Pannagh przyjęli wiadomość z wielką satysfakcją.

 

FOTO%201_2_blog_full_10_blog_full.jpg

 

"Właśnie przeczytałem wyrok. Wiadomość już krążyła, a ja jeszcze nie odebrałem zawiadomienia ", mówił DinafemMartin Barriuso wkrótce po tym, jak dowiedział się, że Sąd Miejski Vizcaya uniewinnił po prawie trzech i pół roku procesu, stowarzyszenie Pannagh, prawdziwy symbol w świecie  marihuany i stowarzyszeń w Hiszpanii.
 
Do stowarzyszenie mieszczącego się w Bilbao, w 2011 roku wtargnęła policja miejska, pięciu członków - wśród nich sam Martina Barriuso, jej przewodniczący - zostało aresztowanych, a ich lokal został zamknięty. Ponadto sędzia zamknął stowarzyszenie i zakazał wszelkiego rodzaju aktywności. Zarówno prezydent jak i skarbnik i sekretarz zostali oskarżeni o przestępstwo handlu narkotykami, za które prokuratura żądała czterech i pół roku więzienia; oraz o przynależność do grupy przestępczej, za które żądała półtora roku więzienia.
 
tuit_blog_cdn.jpg
 
Wiadomość rozeszła się po tym, jak w dniach 10 i 11 marca miała miejsce rozprawa Sądzie Miejskim, i pomimo tego, że jak mówił Dinafem Barriuso, "sprawa ta powinna zostać zamknięta już dawno temu. " Według Barriuso, wyrokiem tym sędzia potwierdził, że Pannagh spełnia wszystkie wymagania, by działać jako stowarzyszenie osób zażywających konopie indyjskie.
 
"Nie potwierdzono zamiaru handlu narkotykami, ani też wspierania, zachęcania ani ułatwiania nielegalnego spożywania narkotyków lub rozpowszechniania innych osobom trzecim. Nie miało miejsca przestępstwo przeciwko zdrowiu publicznym, dlatego nas uniewinniono" dodał, czytając część wyroku dla naszego bloga.

 

https://www.dinafem.org/pl/blog/cannabis-pannagh/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+