Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 92W | Auto White Russian


Recommended Posts

Bedzie rosla nic sie nie martw. Narazie jest wszystko okej :)

A co do miejsca to jak liscie beda opieraly sie o scianki to nic sie nie stanie :)

Ale czy to nie wpłynie na plon??

 

Spokojnie. Podnieś troszku CFLkę i będzie gicio :excellent:

|Cfl| wyżej nie mogę już jest jakieś ponad 20 cm od roślinki. I chyba na ten moment nie musiał bym brać wyżej, jeśli bym tylko mógł :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

20cm to wystarczająco wysoko. Poczekaj W.Russian od Bulka lubi nadrabiać podczas flo ;)

Nie wiem czy masz od Bulk'a czy od innego producenta. Ale ogólnie WR'ki na In nie rosną specjalnie duże. W zależności od producenta mieszczą się od 20 do 60 cm. Wyjątkiem jest WR od Serious Seeds ten rośnie wyższy.

 

Zobaczysz będzie dobrze  :)....tak poza tym u mnie powoli zbliża się  :harvest: (odliczam dni ;) )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jutro wstawię. Narazie nie mogę. Nie wiem jak wytłumaczyć mój problem wiec spróbuję opisać jak najlepiej. Wentylator wciągający jest zamocowany na tyle szafki gdzie znajduje ściana jest koło 10 cm luzu między wentylatorem a ściana i chce wykopinowac żeby filtr węglowy szedł z dłuź ściany. przeciwnym wypadku musiał bym odsunąć szafę i rzucalo wszystko w oczy a tego nie chce.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+