Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 92W | Auto White Russian


Recommended Posts

Wiem tak zamierzam zrobić na razie to pierwszy raz to błędów się prawie nie da uniknąć. A biotabs chce się przerzucić ale chcę ale dopiero jak te mi się skaczą. Te liście usnelem trochę mam nadzieje ze nic jej nie bd bo to auto. I teraz woda dobrowianka samą podałem jak tu mi ktoś radził. Ale widzę ze pulchna to jakoś bd.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 41

Liście dalej źółkną. Zauważyłem ze bardzo szybko pije wodę. I myślę że to może właśnie z tego powodu tak być. Wiec teraz zamierzam lać pół dawki jakiej mówi producent ale za każdym razem. Bo właśnie widzę ze pełna dawka jest za bardzo chyba skoncentrowana i te włoski zaczynają brązowej. A liście może źółkną właśnie braku nawozów i roślina z liści pobiera.

gallery_42442_1073_1809521.jpg

 

gallery_42442_1073_1237950.jpg

 

gallery_42442_1073_1809521.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ale to nie tylko stare liście. Praktycznie z każdym liściem coś jest nie tak. Ale puchlna topy lecz pewnie inaczej to by szlo gdyby było wszystko w porządku. bo tych liści było dużo więcej, lecz usunąłem je bo i tak nic by nie przeżyły, a tak trochę oslonilem inne topy bo naprawdę trochę tam gęsto było. Mam nadzieje ze pod koniec nie tylko same topy będą.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+