Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

"Canapa Mundi", pierwsze targi konopi przemysłowych i medycznych odbywa się w Rzymie


Vito
 Share

Recommended Posts

Żywność, napoje, leki, oleje, odzież, nasiona, włókna ... Czy kiedykolwiek myślałeś o wszystkich możliwych zastosowaniach marihuany w naszym codziennym życiu? Możesz je poznać podczas Canapa Mundi, targów odbywających się w Rzymie w stolicy Włoch w dniach 20 - 22 lutego.

 

canapa_mundi_6_blog_full.jpg

 

Canapa Mundi,odbyły się w Rzymie po raz pierwszy, to międzynarodowe targi poświęcone zastosowaniom marihuany i jej pochodnych w niemal każdej dziedzinie życia, to z pewnością ważny krok w kierunku legalizacji marihuany we Włoszech. Dinafem był głównym sponsorem targów.Targi te dołączyły do Canapa in Mostraw Neapolu, które odbyły się pod koniec października, czyniąc ten alpejski kraj punktem odniesienia dla europejskiego obiegu konopi.
 
Stało się to możliwe dzięki wydarzeniom z 2013 roku, kiedy Włoski rząd przegłosował zastosowanie marihuany do celów medycznych, decyzja ta doprowadziła pod koniec ubiegłego roku to tego, że sama armia włoska została powołana do uprawy marihuany przeznaczonej dla pacjentów w tym kraju. Celem takiego rozwiązania było sprawić, by pacjenci nie musieli uciekać się do produktów z konopi indyjskich z innych krajów (dużo droższych) czy do czarnego rynku (których pochodzenie jest conajmniej wątpliwe). Nawet regiony takie jak Apulia zostały w tej dziedzinie pionierami, ponieważ mogą produkować własną marihuanę do użytku leczniczegobez konieczności importowania, coś, co nigdy wcześniej nie było dozwolone w tym kraju.
 
W rzeczywistości, uprawa własna we Włoszech stała się o wiele bardziej popularna od czasu gdy niesławne prawo Giovanardiego zostało uznane za niekonstytucyjne; i już dziesiątki tysięcy ludzi unika czarnego rynku marihuany i woli uprawiać swoje własne rośliny, o najwyższej jakości. Jedną z odmian Dinafem, cieszącą się obecnie dużym sukcesem wśród włochów jest OG Kush feminizowana,która dzięki doskonałemu smakowi "podbiła" serca i podniebienia w tak wymagającym pod względem gastronomicznym jak Włochy. Nie ma więc lepszego sposobu zwiększenia świadomości na temat tej nowej rzeczywistości, jak zaprosić obywateli do poznania z pierwszej ręki zastosowań tak dynamicznie wzrastającego sektora jakim jest marihuana.
 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+