Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 122W | AK Passion


Recommended Posts

Wszystko wskazuje na to, że trichomki nadbierają mlecznej barwy. Co prawda chiński mikroszkopek x60 działa ujowo. Lepiej widać przez lupkę x10. Czekamy na lupkę x30 i x60.

Chyba nie jest najgorzej i będzie co palić :)

Zdjęcia szczytków. Niektóre boczne odrosty są bogatsze od szczytowych.

 

Dzień 76/ 52 flo

 

Panna nr 1: zdechlak

gallery_42265_1028_241027.jpg

 

Panna nr 2

gallery_42265_1028_654602.jpg

 

Panna nr 3

gallery_42265_1028_1461123.jpg

 

Panna nr 4: karzełek

gallery_42265_1028_601963.jpg

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam nadzieję, że trochę więcej niż tylko kilka :D

Na następny grow kupiony BioBizz LightMix i Biotabsy.

Teraz pewnie out na zasadzie "wyjdzie albo nie wyjdzie" bez kombinacji, specjalnych starań, łażenia i doglądania co chwila i z pesteczkami NoName.

In z dobrymi pestkami (tu wybór będzie cięęęężki, bo kilkanaście różnych odmian czeka na swoją kolej) pewnie od połowy sierpnia. No chyba, że nam się plany wyjazdowe posypią to prędzej.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

poradzcie bo się motam z 2 sprawami(growbloga założe za kilka dni jak bedą jakieś zdjęcia) .Mianowicie :

iość Luxów na wysokości górnych listków jaka powinna być ? 50-60 tyś? ,jak mieżyłem Luxy w zachmurzony lekko dzięń (wczoraj) o 14 tej to było 75 tyś Lux. - HPS w odległości 30cm od listka górnego ma 60 tyś Lux -boje się czy nie za dużo.

B) temperature ciężko mi opanować bo nie wiem gdzie ma być te idealne 24st. Powietrze wokół listków górnych mierzone termoparą w słońcu czy zacienić czujkę bo różnica kilka stopni od 19 -26st  ? A może temperatura na powirzchni górnrgo listka -mam 24st mierzone laserem?dodam że roślinki mają 2 liścienie + 2 liście i następnechcą wychodzić

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O panie.. toś miejsce do pytania o HPSy znalazł :D

Postaram się odpowiedzieć na tyle, na ile "się bywszy naczytawszy", bo u mnie pod LEDami leci:

Ja mierzę temperaturę w okolicy górnych topów. Światła i lumenów nigdy za wiele. Biedniejsza bieda jak ich za mało jest. Jedynym ograniczeniem odległości światła od topów jest temperatura- przy HPSie będzie Ci palić szczyty jak jest za nisko stąd i idea owych 30-40cm.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wiem, wiem sorry , startuje dopiero i się uczę zarówno ogrodnictwa jak i obsługi tego forum .Dzięki za odpowiedz ,jedno potwierdziłęś - za dużo światła nigdy !(bałem się tego bo gdzieś pisano że 50KLux a ja miałem nawet 75). Myślę że utrzymam temperaturę liścia 24st i bedzie ok .

dzięki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+