Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Marihuana a seks - intensywniejsze doznania dzięki marihuanie.


MeryZpolsky

Recommended Posts

:indiana: Witam Wszystkich Serdecznie :indiana:

 

Związku z zbliżającym się dniem zakochanych postanowiłam napisać artykuł związany z strefa miłosną a marihuaną.

 

Jeden z najbardziej naturalnych aktów cielesnych między dwojgiem ludzi. Daję życie i w życiu jest bardzo ważny.

Połączenie dwóch ciał i duszy.

Zmysłowość i magia.

 

Afrodyzjak

Tak nazwałabym marihuanę 

 

gallery_27223_317_59692.jpg

 

 

Marihuana może wspomóc i urozmaicić życie erotyczne,wzmocnić relacje między partnerami, a także odtworzyć umysł na chęć poznawania siebie, swojego ciała,fantazji,osobistych potrzeb a także potrzeb drugiej osoby.

Pozytywnie działa na organizm podczas stosunku, wzmaga i polepsza aktywność w łóżku.

 

Marihuana potęguje emocje, doznania, pobudza fantazję, namiętność, rozluźnia dodaje pewności siebie, pojawiają się chęci poznawcze, wspomaga wyobraźnię, spowalnia czas oraz rozczula...

Idealny wstęp do sfery miłosnej.

 

Miłość to jedne z najpiękniejszych uczuć człowieka do drugiego człowieka, dla niej warto żyć i trwać w niej. 

Jednym z najważniejszych filarów miłości jest przyjaźń i szacunek,tolerancja, no i trzeba się dużo kochać - fizycznie i psychicznie dosłownie dużo kochać.

 

Seks to życie - dosłownie i przenośnie bez niego nie można żyć.

 

Na wstępie muszę napomknąć o zdrowym trybie życia, aktywność fizyczna jak i dieta ma wpływ na jakość seksu.

Nie wspominając o atrakcyjności czy to kobieta czy mężczyzna każdy jest wzrokowcem, i każdy chce mieć obok siebie zadbaną osobę, zdrową dlatego dbajcie o zdrowie.

 

Warto dbać o siebie gdy ma się dla kogo lub dla samego siebie przecież robimy to dla zdrowia i dłuższych lat życia. O zdrowie powinien dbać każdy, nie ważne czy jest się w związku czy też nie.

Jak kto mówią często "nie znasz dnia i godziny" : )

 

Jeżeli Twój wygląd będzie atrakcyjniejszy to i pewność siebie wzrasta, a ludzie lubią pewnych siebie osób - ot to jeszcze raz dbajcie o zdrowie.

 

A co z tym seksem i marihuaną ? Można od razu spalić lolka i do łóżka. Można, ale ja rozpiszę się w tym temacie.

 

Marihuana jest fantastycznym ziołem, nie tylko można ją palić ale i jeść lub inhalować, dlatego każda osoba która chciałaby spróbować ma wybór.

W sferze cielesnej jest afrodyzjakiem, pobudza zmysły i namiętność,wyobraźnię, rozluźnia pod wpływem marihuany dotyk i zmysł, smaku węchu wytężają się a dzięki nim seks staję się intensywniejszy i bardziej potęguje doznania.

 

Wiele miłosnych kolacji jest przy świecach z winem, wino nie jest dobrym wspomagaczem seksu u kobiet, pomimo iż rozluźnia i relaksuje, ale zmniejsza szanse na orgazm. Wiele kobiet pod wpływem alkoholu ma ochotę częściej na seks, ale nie jest on tak intensywny jak w porównaniu do wypalenia marihuany.

 

Wino pomaga pozbyć się stresu, rozluźnić i dodać pewności siebie, ale i popaść w alkoholizm - czy wiecie że kobiety są bardziej skłonne do uzależnień. Jedna lampka wina nie jest szkodliwa, ale często sięganie jest częściej.

Ciężej osiągnąć orgazm (czy wiecie ze co 3 kobieta go udaje), można to porównać z kolką podczas pływania pod wpływem, można dojśc ale znacznie ciężej.

 

Alkohol szkodzi, oczywiście nie trzeba bagatelizować sprawy, ale być świadomym tego.

 

Nikogo w moim artykule nie namawiam, ale podpowiem jakie spostrzeżenia można dostrzec podczas fazowania i miłości, seks po marihuanie jest fantastyczny.

 

Przede wszystkim całą sfera ta zależy od dwojga ludzi, zdarza się tak iż często Panowie spalą lolka sami i kochają się z swoimi kobietami nie mówiąc im o tak przyjemnej fazie.

A kobiety wtedy myślą że jesteście zwierzyną dziką, łowczą niewyżytą.

 

Marihuana potęguje odczucia i dlatego tak każdy ruch ciała jest intensywny.

Dlatego każdy kto chowa się z tą nowiną powinien przekazać swojej połówce, każdy temat da radę uzgodnić, przeanalizować i dogadać się, a jak się ciężko dogadać z jedną osobą to warto zastanowić się nad przyszłością. 

A kobiety często po seksie po lolku się nie przyznają bo się wstydzą.

 

Warto być i kochać i kochać się warto ale nie warto tracić czasu na coś co nie przynosi nam osobistej satysfakcji.

Seks jest ważny w życiu kobiet ale bardzo ważny w życiu faceta, ze względu na budowę anatomiczną Panowie potrzebują dużo seksu.

Gdy kobieta kocha, również go potrzebuje, ale ukształtowane jesteśmy inaczej i inaczej odbieramy tę sferę.

 

Gdy nie znałam seksu pod wpływem marihuany całkiem inaczej do niego podchodziłam, dzięki konopi odkryłam fantastyczny świat rozkoszy. Kobiety które chcą fantazyjnego życia erotycznego powinny odłożyć romansidła a spalić lolka i pokochać się podczas fazy.

Erotyzm jest w nas, a nie w kawałku książki, każdy ma swoją zmysłowość i seksapil wystarczy kilka zmian i całkowicie zmienia się ta strefa.

Erotyzm to nie tylko sam akt płciowy, to magiczna otoczka każdej istoty na ziemi, nie mówię tutaj o atrakcyjności konika morskiego, który jest wzorem ojca rodzącego- gdyby było to tylko możliwe to Panowie zapewniam iż kobiety były bardziej zdziczałe niż wy.

Śmieszny przykład ale doskonały, ciąża jest również efektem aktu płciowego więc o niej opiszę później, nie można jej ominąć.

 

Nie przejdę tak szybko do sedna sprawy muszę się rozgadać , bo jest o czym.

Cz wiesz że każda forma przyjęcia/palenia marihuany pozwala na wiele możliwości w sferze erotycznej.

 

Planując wspaniałą noc/randkę lub od tak za dnia, warto pamiętać iż dobra odmiana konopi ma wpływ na całą sytuację.

Odmiana, uprawa, metoda trimowana,curring wpływa na jakość marihuany, a jakość marihuany ma wpływ na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Dlatego susz powinien być jak najwyższej jakości.

 

Indijki  są ciężkie, nie jest się po nich tak aktywnym jak po sativach. Podczas seksu przy sativach wyobraźnia i pomysły są wzmożone, aktywność i ruchliwość jest wzmożona - w sam raz do tego aktu.

Indyjki są za to dobre do indywidualnych sytuacji rocznic całkowicie odmienne, może z nutką większej powagi. Sativki są rześkie i idealne do popołudniowego seksu.

 

Metody palenia/inhalacji/jedzenia mają również wpływ i to duży.

Całkowicie inny jest seks pod wpływem wypalenia lolka a zjedzeniem ciastka konopnego lub innego produktu konopnego, to samo tyczy się inhalacji.

 

Vaporizer a seks - cudowne urządzenie, dzięki niemu nie obciążamy ciała a tylko umysł, ciało jest sprawniejsze a zatem dla osób które nie lubią zbytniego obciążenia upaleniem na ciele na pewno zadowoli. Dzięki niemu jest mniejsza suchota, co pozwala na aktywniejsze i dłuższe pieszczoty, niż w przypadku lolka po którym chce się pić.

 

 

 

med_gallery_27223_413_93001.jpg

 

 

Lolek a seks - jak w przypadku normalnego użytkowania nie jest za zdrowy, ale tak popularny dlatego piszę, po nim bardziej się chce pić.

Fajnie szybko wypalić lolka a następnie przejść do "deseru", i to jest dobre rozwiązanie gdy nie chce się zbytnio wysilać.

No ale dla uzyskania maksymalnej satysfakcji warto się wysilać więc poleciłabym vapka.

No i często zasycha w ustach, nikt nie lubi wziewać oparów i wyziewów marihuany taki mały minus. Tutaj apel do palaczy tytoniu, czuć tytoń z ust do 8 godzin od zapalenia-warto rzucić.

 

Aktywność fizyczna w trakcie i faza z marihuany powoduje szybsze tętno szybszy oddech no i szybciej się chce pić, więc przy seksapadach polecam butelkę wody niegazowanej- gazowanej jak lubicie efekty wizualne :P żartuję. 

Pijcie dużo wody w trakcie, pomyślcie że to również wspaniała forma sportu, dzięki kochaniu się można utrzymać wspaniałą sylwetkę i długie życie dzięki hormonom szczęścia - endorfiny .

 

Odmiana i rodzaj uprawy ma znaczenie.

Zauważyłam dużą różnice pomiędzy suszem z bio uprawy a uprawy mineralnej, na mineralnych zawsze chce się bardzo pić, oraz jest ogólnie mocniejszy efekt upalenia na ciele.

 

Jedzenie konopi a seks

 

med_gallery_27223_317_227179.jpg

 

Jedzenie konopi a seks- jest to jedna z najmocniejszych form marihuany, również i podczas seksu można zauważyć znaczą rozniecę pomiędzy paleniem i inhalacją. 

Mowa tutaj o jedzeniu Oleju żywicznego lub masła konopnego z rośliny lub masła z haszyszu.

Podczas fazy z jedzenia całe ciało jest mocno pobudzone, podczas seksu może okazać się zbyt nadwrażliwe, dlatego mniejsza ilość produktu konopnego potęguje doznania a zbyt duża może zmęczyć.

 

Dlatego kolacje z dodatkiem marihuany powinny być lekkie i zdrowe, nie w za dużych porcjach, u mnie sprawdza się gorąca czekolada.

Po za tym każda kobieta ją lubi, jest smaczna i pobudza zmysły, z resztą kto nie lubi czekolady jest pycha i zdrowa ale bez cukru - gorzką jak najbardziej polecam, można osłodzić miodem - zdrowo.

Zdecydowanie zdrowsza niż wino, i nie ma po niej kaca - taki mały duży plus dla MJ.

 

Po wypiciu takiej czekolady można zająć się gra wstępną lub przejść do "deseru" od razu i cieszyć się wejściem fazy w trakcie zabawy.

Tutaj indywidualnie można sobie według uznania wybrać co się danego dnia chce przeżyć.

 

 

Bardzo ciężko czasem namówić drugą połówkę do palenia, nigdy nie namawiajcie i nie zmuszajcie się do czegoś czego nie chcecie. W takich sytuacjach, zawsze musicie przeprowadzić poważną rozmowę. Każda osoba ma prawo do szczęścia, każdy ma swoje upodobania i wymagania. Często stawiane ultimatum nie jest dobrym rozwiązaniem.

 

To samo tyczy się seksu, do pewnych spraw można podejść bezpośrednio do innych trzeba dyskusji lub czasu,warto mówić o swoich marzeniach i potrzebach. Zaspokojenie seksualne ma wpływ na jakość naszego życia, szczególnie u mężczyzn. 

Wstyd i zakłopotanie, to pewne przy pierwszych stosunkach seksualnych między kobietą i mężczyzną, naturalny odruch człowieka.

 

Osoby wstydliwe po wypaleniu mogą spodziewać się większej pewności siebie, wzrasta. Pomaga łamać lody, wpływa na ochotę na nowe doznania. Wzmaga popęd seksualny jak i sprawność seksualną. Dla osób z problemami w tej sferze może być pomocny.

Dlatego u osób w stałych związkach może pozwolić na wyzwoleniu marzeń i wizji seksu.

 

Gdy partner i partnerka jest pewna solidnego związku seks jest tak samo pewny i częsty. Akt kochania się powinien się z każdym etapem w związku zmieniać i rozwijać, miłość nie polega na odbębnieniu małżeńskiego obowiązku lecz na zadowalaniu się wzajemnie. 

Aktywność w łóżku polega na urozmaicaniu i tej strefy, dlatego leżenie jak kłoda lub 3 pozycje na krzyż nie mają w sobie nic szczególnego.

Rozmowa na temat fantazji może pomóc w poprawie całego życia, dzięki kochaniu się czujemy się mniej spięci, bardziej zrelaksowani i szczęśliwi. A szczęściu trzeba pomagać, więc tylko i wyłącznie od dwojga ludzi zależy czy im będzie dobrze, w życiu, w związku i w łóżku.

 

med_gallery_27223_317_1545014.jpg

 

Marihuana a viagra - gdyby była legalna to bezkonkurencyjnie wygra marijuana.

Nie ma lepszego wspomagacza dla obydwojga w tym temacie, dzięki THC stosunek jest zdecydowanie dłuższy, przyjemniejszy a orgazm intensywniejszy.

Pomocna u osób które chcą dochodzić razem, często u młodych mężczyzn pojawia się przedwczesny wytrysk, często spowodowany stresem.  Aby doprowadzić jednak kobietę należy się trochę dłużej postarać, dlatego tak korzystna gra wstępna dla kobiet dla mężczyzny może spowodować tego typu zjawisko.

Tak Kobietki, Panowie również stresują się przed seksem, i przeżywają go na swój sposób.

Marihuana może pomóc w tego typu przypadkach, dodatkowo poprawia ukrwienie więc może po czasie całkowicie pozbyć się problemu.

 

Za to u kobiet może pomóc w osiąganiu orgazmów, częstszych i  bardziej intensywniejszych. Orgazm u kobiety jest fantastyczną sprawą, zastrzykiem szczęścia, warto starać się by Wasza kobieta dochodziła często. 

Podczas orgazmu pod wpływem marihuany jest on bardziej intensywny i dłuższy, pomaga w rozluźnieniu całego ciała, redukuje stresy i poprawia relacje z partnerem. Bowiem kobieta niezadowolona nie osiągająca orgazmów jest  po prostu zła, i nie zadowolona, do osiągnięcia kolejnego orgazmu, gdy orgazmy są w ogolę nie osiągane niestety zaburzone są hormony i humor kobiety. Kobiety które nie przeżywają orgazmów są bardziej podatne na choroby, depresję, zaniżają swą samoocenę.

 

Marihuana podczas pieszczot - gra wstępna, jest dla kobiet bardzo ważna, u mężczyzn bodźcem jest widok, u kobiety dotyk. Kobiety są również wzrokowcami, ale większą wagę podczas seksu zwracają na dotyk, zapach i smak. Dlatego w ostatniej fazie cyklu węch kobiety jest wyczulony, a zapach mężczyzny wtedy bardzo intensywny, warto dbać o zapach swego ciała w te dni bardziej.

Seks w te dni jest jeszcze bardziej intensywniejszy ze względu na przygotowanie się ciała do menstruacji. Marihuana może złagodzić PMS czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego, co może pozwolić na dobrą aktywność seksualną i mniejszy ból piersi.

Piszę to ze względu na to iż w każdej fazie cyklu można śmiało czerpać radość z seksu, nawet w dni które ciało kobiety jest lekko zaburzone hormonalnie.

Pieszczoty są znacznie bardziej erotyczne niż od razu bezpośredni seks, ale czasem namiętność robi swoje i można je ominąć.

Pieszczoty mogą być również oralne, tak samo potęgują doznania, i dają nowe pole do popisu do zadowolenia partnera/ki.

Każdy gest w łóżku ma duże znaczenie dla dwojga partnerów, podczas pieszczot można opisać swoje fantazji i realizować je, bowiem Marihuana wzmaga pewność siebie i odwagę.

 

Zadowalajcie się tak jak marzycie, trochę odwagi i można robić to o czym się tylko marzyło.

 

Podczas pieszczot, można śmiało wykonać fajny masaż, który polecam, masujcie się wyjdzie Wam tylko na zdrowie, a przy okazji pobudzicie swoje zmysły, ciało, wspaniały relaks przed stosunkiem. Fajne są olejki eteryczne które wspomogą namiętność.

Świece podczas fazy z marihuany zawsze są magiczne, a podczas seksu fantastyczne, nie tylko można w intymności się kochać i cieple ich blasku, ale i podziwiać partnera/kę w trakcie.

Nadadzą magicznego wystroju wnętrzu, czy to będzie sypialnia czy też inne miejsce.

Dostarczajcie sobie jak najwięcej bodźców podczas fazowania i kochania, to sprawia iż seks za każdym razem jest wyjątkowy i warty wypomnień w późniejszych czasach.

Zadbajcie o miły wystrój, kobiety lubią kwiaty, mężczyźni coś pikantniejszego jak kobietki nie lubicie pikanterii to jest fajna czekolada z chili - ot co. Świece, miły zapach perfum, muzyka erotyczna lekko gdzieś w tle. Zadbajcie o swój wygląd, ubiór bieliznę, majty z napisem "środa" noszone w piątek działają lepiej niż antykoncepcja  :laugh: Żartuję sobie.

Wystrój to 60% sukcesu i szans na seks- czasami trzeba szczęściu pomóc, więc można zaaranżować sobie wystrój niecnie.

Zacnie miało się znaczyć.

Panowie lubią gdy kobieta wygląda pięknie, a kobieta lubi gdy jest w pięknym otoczeniu - przemyślcie to.

 

 

Jak pokonać wstyd w rozmowach o seksie, są pewne sprawy które można poruszyć bezpośrednio, ale są sprawy też takiego gdzie bezpośrednie stwierdzenie może skończyć się liściem w twarz :). Ważne by nie urazić i zrazić jak i speszyć partnera lub partnerki.

Także każdą sprawę da się przedyskutować, i na spokojnie ustalić, czy to będzie palenie lolka,bonga wapka, kupno nowego samochodu czy tez seks oralny, rozmawiajcie ze sobą o wszystkim. 

 

Zawsze pamiętać trzeba o dobru drugiej osoby i poszanowaniu, gdy nie ma szacunku wobec siebie nawzajem to można ten teks u góry przewinąć.

Pamiętajcie zawsze ale to zawsze gdy ktoś kogoś kocha będzie dążył do zadowolenia swojego partnera/rki i wstyd mija gdy chodzi o szczęście drugiej osoby. I to jest najważniejsze, szczęście i zadowolenie drugiej osoby, a potem tylko żyć długo i kochać się tez długo.

 

Wracając do pieszczot podczas fazowania, najlepszy efekt robi vaporizer, ciało szybko się relaksuje i znacznie jest szybciej gotowe, orgazm jest szybszy i intensywniejszy. Relaksuje w trakcie i pozwala skupić się na danej pozycji, bardzo stymulujący. 

Ruchy są bardziej odczuwalne, aktywność wzmożona.

 

Jedzenie konopi - a pieszczoty, po zjedzeniu potrawy konopnej na wejście fazy trzeba chwilę odczekać, dlatego kolacja jest idealnym daniem przed pieszczotami, pozwoli pierw nacieszyć zmysły smaku, a następnie zmysły erotyczne. Bardzo intensywny dotyk i bardzo spowolniony czas pozwala na dłuższe pieszczoty. Dotyk jest bardzo wrażliwy dla ciała, tutaj ważna jest również cierpliwość, gdyż szybki ruch ręką może okazać się dla partnera/ki zbyt wrażliwy. Indywidualnie trzeba się wyczuć, więc tutaj tylko zależy od pary.

Stosunek po jedzeniu może trwać kilka godzin, warto zadbać wtedy o dużą ilość wody jak i jakąś przekąskę w trakcie. Spowalnia również orgazm, co dla jednych może być plusem dla innych minusem, można dłużej uprawiać seks a finał będzie bardzo spektakularny. Orgazm jest również dłuższy i przyjemniejszy. Choć trzeba się postarać, jedzenie marihuany daje mocne wrażenia erotyczne. 

 

 

Lolek jest fajny, ale efekt upalenia nim przynosi suchotę która przeszkadza podczas stosunku, często sięgając po wodę lub coś do picia można wyjść "z rytmu" lub dekoncentruje się człowiek gdy nagle czuje suchość w ustach. Ma swoje plusy gdyż jest popularny i lubiany, w seksie zajmuje jednak trzecie miejsce tuż po inhalacji, jedzeniu.

W fazie pieszczot za to super sprawdza się podczas masażu, pocałunków i innych miłych spraw. ; )

 

Bongo - jak kto lubi, mocne i dla osób które lubią mocne wrażenia, co do seksu najmniej atrakcyjne pod względem fazy.

Szybciej schodzi faza, a gdy podczas stosunku schodzi faza odczuwa się to fizycznie, ciężko określić te zjawisko ale spada aktywność i da się ją odczuć. Po prostu bongo tak ma, jest mocne ale szybciej schodzi, a w tej sprawie czas ma również Duże znaczenie. 

 

Seks a ciąża - dużo par ma problem z zajściem w ciąże z różnych powodów, marihuana może wspomóc przy poczęciu dziecka. Rozluźnia i pozwala na skupieniu się na stosunku, a nie na zajściu w ciążę. Czasem warto zapomnieć starania i oddać się chwili. Można popatrzeć na populację ludności w krajach gdzie marihuana jest bardziej legalna - bardziej w sensie nie ma na nie nagonki tak jak w Polsce np. Jamaica. Nic tylko dżumić i dzieci robić  ; )

Myślę że w przeciągu kilku lat naukowcy wezmą pod lupę i ten aspekt.

 

Marihuana nie tylko może być afrodyzjakiem, ale może i wspomóc i umocnić więzy w związku. Pamiętać trzeba jednak iż rozmowa jest najważniejsza, bądźmy szczerzy wobec siebie ale z szacunkiem i poszanowaniem. 

Gdy pojawia się problem z uprawianiem miłości z powodów zdrowotnych, często podczas ciąży kobiety i mężczyźni boją się stosunku, nie rezygnujcie z pieszczot w inny sposób. O przypadkach gdzie zdrowie jest ważniejsze tutaj miłość, cierpliwość i szacunek mają największą rolę, więc gdy przytrafi się taka sytuacja w życiu trzeba odłożyć swoje żądze na bok a zadbać o dobro drugiej osoby.

 

Marihuana nie może być jednak suplementem diety miłosnej, to każdy z nas tworzy sam. Miłość jest bardzo ważna lub relacja z partnerem (gdy związek jest oparty na innych warunkach), o nich zależy nasze życie, warto dbać i pielęgnować do dnia. Każda relacja ma wpływ na życie erotyczne.

Warto dbać o aktywność,dietę i zdrowie. Atrakcyjność fizyczna i psychiczna ma znaczenie zawsze w każdym aspekcie życia.

 

med_gallery_27223_317_276003.jpg

 

No i gwarantuje iż po takim seansie to zasypia się we dwoje smacznie i zdrowo  :indiana:

Dużo Miłości  :indiana:

 

 

 

  • Like 1
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Super artykuł. Moje przemyślenia i doświadczenia zgodne w całej rozciągłości.

A lat i doświadczeń mam wiele. Dodam tylko - W KAŻDYM WIEKU TAK DZIAŁA!

U osób starszych, do których nalezę, wyostrza nieco już przytępione zmysły, dodając pikanterii i młodzieńczej zmysłowości.

A dlaczego ludziska uprawialiby to durne zielsko od min. 6000 lat?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja tez potwierdzam afrodyzjakalne działanie palonej sałaty kiedyś ja jeszcze nie pukałem i mówił mi otym jeden znajomy to nie wiedziałem o co mu chodzi jak to być tak zdzumionym i pukać , ale dziś po wielu latach razem z żoną odkryliśmy sex na nowo oczywiście nie za dużo ale po lufce na głowe i jest fajniej naprawde.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+