Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Sędzia uniewinnił prezydenta stowarzyszenia zwolenników konopi "Greenfarm" oskarżonego o przestępstwa przeciwko zdrowiu publicznym w związku z uprawą


Vito

Recommended Posts

Andoni Azcarraga Luaces, prezes stowarzyszenia z siedzibą w Eibar 'Greenfarm "(Stowarzyszenie Użytkowników Konopi do celów Terapeutycznych i Rozrwykowych Kraju Basków), został uniewinniony przez sąd w San Sebastian po oskarżeniu o domniemane przestępstwo przeciwko zdrowiu publicznemu w związku z hodowlą roślin marihuany dla użytku członków. Otrzymaliśmy pełen wyrok w sprawie.

 

greenfarm_17_blog_full.jpg

 

Wyrok, korzystny dla prezesa Stowarzyszenia Greenfarm, Andoni Azcarraga Luaces, wydany kilka tygodni temu, orzeka jego niewinność po oskarżeniu o popełnienie przestępstwa przeciwko zdrowiu publicznemu w związku z uprawą 611 roślin marihuany. Sędzia, po rozprawie w dniu 16 września 2014 roku, uznał, że ​​oskarżenie nie jest wystarczające, by stwierdzić, że ​​plantacja marihuany jest nielegalna.
 
Sprawa przeciwko prezesowi stowarzyszenia użytkowników marihuany rozpoczęła się w październiku 2012 roku, gdy funkcjonariusze Ertzaintza dowiedzieli się o istnieniu plantacji w dziewięciu szklarniach i przystąpili do zabezpieczenia roślin konopi. Prokuratura Gipuzkoa domagała się kary półtora roku więzienia i grzywny w wysokości 20.000 euro, której Luaces nie musiał jednak płacić.
 
"Greenfarm" zatrudniał nawet eksperta, która obliczał przewidywane potrzeby zbiorów konopi i przewidywania te zostały wypełnione. Oskarżenie nie mogło wykazać nielegalności tej uprawy i na podstawie domniemania niewinności, oskarżony został uniewinniony ze wszystkich zarzutów.
 
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+