Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Growbox namiot


Albireo17

Recommended Posts

Czesc. Poradzcie mi. Chce kupic gotowy growbox. Mianowicie o wymiarach 1m-1m-2m. Jesl wiele rodzajow namiotow i kazdy z czyms innym. Co radzicie wybrac do takiego namiotu. Mianowice chodzi mi o oswietlenie(lampe) wiatraki,filtry, doniczki itd.. Podpowiedzcie cos. Moze ktos choduje w czym takim. Z gory dziekuje za pomoc;)

Przepraszam jednak wymiary to 1.2m-1.2m-2m;)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

 

Według mnie jak na razie najlepszy namiot jeżeli chodzi o parametry techniczne. Wybór na start tego rozmiaru także jest słuszny.

GROWBOX HOMEBOX WHITE EVOLUTION Q120 PAR+ 120x120xH200CM

 

Do takiego boxa wstawiasz zestaw HPS 600W, najlepiej na cyfrowym zasilaczu Lumateka, wentylator i filtr mniej więcej tyh samych parametrów, około 350 m3/h powinno dać radę. 

 

Doniczki, im większe tym lepiej. Nawozy bierz zestaw BioTabs

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

weź sobie jakąś łatwą odmianę w uprawie, tzn. żeby przewaga genów była indyjek. np. jakiś big bang, skunk, itp...

offtopic: gdzie te czasy w których można było dostać sionka 100% indyjek lub 100%sativa ???

tu masz fajny temacik:

http://trawka.org/topic/33533-10-odmian-marihuany-ktore-powinien-zasadzic-kazdy-hodowca/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+