Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Za kulisami - tak tworzymy samokwitnącą Bubba Kush


Recommended Posts

Równo rok temu pierwsza wersja naszej samokwitnącej Bubba Kush zobaczyła światło dzienne. Odmiana jest owocem skrzyżowania Bubba Kush Pre-98 (dla wielu, najlepsza Indica na świecie) z jedną z najbardziej znanych linii samokwitnących Autodinafem, jaką jest White Widow Auto. Uważamy, że wynik naszej pracy to najlepsza odmiana samokwitnąca jaką dotąd stworzyliśmy. W zamieszczonym filmie możecie zobaczyć niektóre rośliny, wykorzystywane w procesie hodowli i selekcji tych genetyków.

 

Bubba_blog_full_7_blog_full.jpg

 

Bubba Kush Auto powstała w celu zaoferowania dużej liczbie odbiorców samokwitnącej wersji tej Kalifornijskiej indiki, popularnej i uznanej przez najbardziej doświadczonych hodowców konopi. Jest to idealna roślina jeśli chcemy uprawiać produkt wysokiej jakości, w pomieszczeniu i przez krótki okres czasu (70-80 dni), o wydajności około 400-450 gr / m2, w zależności od zastosowanego systemu. Daje jednak również dobre wyniki jeśli mamy mało miejsca na zewnątrz, ponieważ zapewnia możliwość dyskretnej uprawy na balkonie, tarasie, w oknie czy ogrodzie, dając zbiory na zewnętrz 50-150 gr. z każdej rośliny.

 

 

W obu przypadkach zalecamy wykorzystanie kokosa (dodanie do gleby 30%) w celu poprawy napowietrzenia, oraz częste podlewanie niewielką ilością płynu. Jeden z najczęstszych problemów z tą odmiany spowodowany jest  nadmierną ilością płynów (zarówno składników odżywczych jak i wody), ponieważ genetyk ten posiada silny wpływ swojego przodka Kush, pochodzącego z suchych gór Afganistanu i Pakistanu. Dlatego też zaleca się ostrożne podlewanie, małymi ilościami płynów.
 
Bubba Kush to nie tylko trwała i łatwa w uprawie odmiana, o gęstej i zwartej ramie, ale również przyjemnym smaku. Jej topy mają wyraźny smak i aromat, z nutami benzyny i ziemi. Przy paleniu efekt jest silny, relaksujący, długotrwały, dlatego też jest bardzo wskazana do użytku leczniczego. W ostatnich czasach stała się popularnym painkillerem (środkiem przeciwbólowym) najbardziej poszukiwanym w amerykańskich punktach sprzedaży marihuany. 
 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Vito unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+