Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Legendarna indika - BUBBA KUSH


Recommended Posts

Bubba Kush to jedna z najbardziej pożądanych odmian dostępnych obecnie na rynku cannabis. A sukces będzie dzielić z nią jej samokwitnąca siostra, która póki co dzieli nazwę, za którą kryje się seria dziwnych ciekawostek i zbiegów okoliczności: chęć przedsiębiorczości kilku młodych Amerykanów z lat 90-tych, motywacja twórców nowych odmian konopi, które pojawiły się w tym czasie i w wielu przypadkach brak wiedzy. Niektórzy nawet nie znali nazw odmian, które palili lub uprawiali, choć mieli w swoich rękach rośliny, które miały przejść do historii.

 

BUBBAKUSH_blog_full_10_blog_full.jpg

 

Bubba Kush to jedna z najbardziej popularnych odmian w USA, najbardziej charakterystycznych Kush i prawdopodobnie jedna z najlepszych odmian Indica na świecie. W Dinafem wyhodowaliśmy nasze rośliny z elitarnego klonu Pre '98, dzięki czemu oferujemy rośliny silne, o niedużej wielkości, łatwe w uprawie, o  krótkim czasie kwitnienia i dające rośliny o dużych topach, bardzo zwarte  i pokryte żywicą. 
 
Ten sam klon skrzyżowaliśmy później z SamokwitnącąWhite Widow, aby uzyskać samokwitnącą hybrydę o wysokiej jakości, która zachwyci miłośników odmian Indiki, bez wątpienia  jest to jedna z naszych najbardziej udanych genetyk samokwitnących. Na nagraniu możecie zobaczyć możliwości naszej samokwitnącej Bubba Kush: 
 
 
Ale jakie są początki tych odmian? I skąd pochodzi Bubba? I co oznacza  Pre '98? Aby odpowiedzieć na te pytania musimy odbyć podróż na Florydę, we wczesne lata 90-te; a może powinniśmy cofnąć się jeszcze dalej w czasie i w przestrzeni i udać się na pola uprawne, które wiele lat temu rosły w górach Hindukuszu. 
 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Vito unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+