Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com thc-thc.com

Bubble Kush naszą wersję Bubba Kush


Recommended Posts

Istnieje wiele różnych odmian konopi, a każdą z nich charakteryzuje własny, niepowtarzalny haj, jednak najważniejszą rzeczą jest ciągłe poszukiwanie i badanie, aż znajdzie się taką odmianę zioła, która zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, niezależnie od tego, czy chcesz po prostu usiąść i obejrzeć film, porządnie wyspać się w nocy i odpocząć, czy też wybrać się z przyjaciółmi na imprezę. Po tym wstępie dobrze będzie zapoznać się z kilkoma informacjami na temat pochodzenia odmiany Bubble Kush, skąd się wywodzi, jaki to rodzaj szczepu, jak rośnie, jak smakuje i pachnie, w jaki sposób najlepiej ją palić, a także jakie jest jej pozytywne i negatywne działanie.
 
Co to jest Kush
Bubble Kush powstała na bazie odmiany Kush. Jej korzenie wywodzą się z Afganistanu, północnej części Pakistanu i zachodnich Indii. Nazwa pochodzi od łańcucha górskiego Hindukusz, gdzie była uprawiana przez wiele lat. Należy do rodziny Indica i obecnie jest stosowana głownie do celów leczniczych. OG Kush to popularny szczep rozprowadzany głownie w Kalifornii i znany z dużej mocy i świetnej jakości, a także długotrwałych efektów psychoaktywnych.
 
Jak rośnie Bubble Kush
Jak większość odmian z dominacją Indica, jest dostosowana do uprawy przy niskim zagęszczeniu, co pozwala roślinie korzystać z ciepła gleby i za co odwdzięcza się krzakiem, z którego można zebrać około 500 gramów szczytów na metr kwadratowy. Tyle mniej więcej otrzymuje się przy uprawie indoor. Hodując roślinę outdoor, ilość plonów może się różnić w zależności od warunków klimatycznych. Roślina najlepiej udaje się w suchym klimacie, niezbyt dobrze znosi mokrą pogodę, ponieważ może się to przyczynić do gnicia korzeni i powstania pleśni na pąkach. Okres kwitnienia trwa 8-9 tygodni. Dojrzała roślina jest krzaczasta, z jasno i ciemnozielonymi, wyraźnymi trychomami z odrobiną bursztynu. Na górze i po bokach wyrastają jej bladopomarańczowe i żółte włoski. 
 
Smak i zapach
Na jej aromat składa się głównie zapach sosnowy i cytrusowy z odrobiną świeżej cytryny. Ma także delikatny zapach skunka, ale na pewno nie zasmrodzi całego domu. Jeżeli chodzi o smak, na podniebieniu wyczuwa się delikatny posmak sosny z ziemistą i cytrusową nutą. Dym jest dość gryzący i po zaciągnięciu się nim może powodować kaszel. 
 
Naamloos-1.jpg
 
Najlepszy sposób palenia
Ze względu na to, że ta konkretna odmiana konopi nie zapewnia długotrwałego haju, najlepiej palić ją, używając bongo. Haj będzie trwał do dwóch godzin. Jeżeli nie lubisz tak odczucia ostrego gryzienia w gardle, spróbuj waporyzatora; w dalszym ciągu masz zapewniony potężne upalenie, ale bez nieprzyjemnych doznań.
 
Pozytywne działanie
Bubble Kush jest odmianą słabszą niż prawdziwy OG Kush, co sprawia, że jest to wspaniały środek przeciwdziałający lękom, a nawet migrenie. Doda Ci także wiele energii, poczucia euforii i kreatywności i zapewni ogólnie pozytywne nastawienie. 
 
Mamy nadzieję, że powyższe informacje będą pomocne dla wszystkich miłośników marihuany, a jeżeli ta fantastyczna roślina trafi kiedykolwiek w Twoje ręce – baw się dobrze! 
 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Vito unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+