Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Godna polecenia odżywka WZROST + KWITNIENIE . WYSOKIE ZBIORY SPRAWDZONE.


growerxx45

Recommended Posts

 

 

Witam hehe , o tuż po zakończonym sezonie outdoor dopiero znalazłem troszkę czasu na podsumowanie i podzielenie się z wami czymś dobrym hehe . A ogólnie przygotowania do sezonu outdoor 2015 uważam za otwarte
:P

sezon 2014 uważam za udany wyjątkowy ! roślinki sadzone były na nowych odżywkach które polecił mi doświadczony ogrodnik . Krotko i na temat ze zbioru bylem zdziwiony ze tak dużo, nie wspominając o wzroście rośliny jakiego powera dostała .


Ogólnie cały proces hodowli przebiegł bez problemu
:P
poza jedna roślinką która była bez siatki i niestety kuropatwa zrobiła sobie na niej gniazdo .


A o to moje panie
:P
1. White Russian Automatic Feminizowany 3szt . wyszło ok 30- 40 g suszu na roślinę 

2. AK 47 Automatic Feminizowany 10 szt , ponad 40 g suszu na roślinę

3. White Widow Automatic Feminizowany 3szt, ponad 35 g suszu na roślinę


a o to odżywki : (są to odżywki do stosowania jako oprysk ! ) :


Agroleaf power high N (NPK 31/11/11) hehe zdziwiony byłem jakie pier********e wzrostu dostały. Pierwszy oprysk dałem już po 10 dniach życia w roś-cieczeniu pół tego co podaje producent . A po kolejnych już 4 Dniach normalne rozcieńczenie jak podaje producent i co 7 dni .



Na kwitnienie dałem Agroleaf power high p (NPK 12/52/5) Krotko kwiaty puchły w oczach 



W trakcie całej uprawy dodałem też Mikroelementy ,,Mikro Plus" opakowanie 1l firmy Intermag.

zawiera składniki takie jak:

BOR, MIEDZ, ŻELAZO, MANGAN, MOLIBDEN, CYNK


Ziemia z pod pokrzyw + keramzyt . Podlana miesiąc wcześniej 3 razy zwykłym nawozem dla odżywienia gleby i poprawy urodzajności. Rośliny cięte w 65 dzien od kiełka. 

wysadzone już 15 kwietnia. Rośliny rosły pod przykryciem do 21 dnia życia . A potem w siatkach chroniło to przed zwierzyna . Tego roku powtórzę imprezę na większej ilości. Sprawdzone i działa jednym słowem niema jak to dobra porada ogrodnika xD . Jest to sposób na dobre dzieło i jak na automaty dobry efekt końcowy 

 Nie testowalem na odmianach całosezonowych i indor ale z informacji od doswiadczonych growerow podobno daje super efekty. Niestety cena za 2kg opakowanie to ok 50 zł na sam wzrost i na kwitnienie 50zł ale odplaci sie w 100% na koniec . W razie pytań pomogę xD pozdro

 

 

 

post-42209-0-41281700-1420919575_thumb.j

post-42209-0-70551100-1420919630_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

 

Ogólnie cały proces hodowli

Uprawy... Konopie się uprawia, chyba że hodujesz na rozmnażanie czyli pestki lub klony.

 

 

1. White Russian Automatic Feminizowany 3szt . wyszło ok 30- 40 g suszu na roślinę 

2. AK 47 Automatic Feminizowany 10 szt , ponad 40 g suszu na roślinę
3. White Widow Automatic Feminizowany 3szt, ponad 35 g suszu na roślinę

Zbiór dobry ale na forum jest pełno growlogów z lepszym wynikiem ;) 

 

Jako że piszesz o pryskaniu skłania to growera do częstych wizyt na spocie i pryskaniu, ma to swoje duże minusy:

- oprysk może sprzyjać rozwojowi pleśni w naszym klimacie

- częste wizyty mogą zdradzić spota bo wydepczesz ścieżkę i narażasz się na kradzież lub spotkanie z milicją

 

Jest dużo dużo lepszy nawóz na outdoor, a dokładnie: BIOTABS GUERRILLA BOX - nic nie pryskasz, nawozisz na początku w postaci tabsów do gleby, i jest całkowicie organiczny, czyli masz ziółko bio :)

 

Chyba zepsułem reklamę  :laugh:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+