Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Sukces pierwszych targów marihuany w Urugwaju - relacja z Expo Cannabis 2014


Vito

Recommended Posts

Rok po zalegalizowaniu marihuany w tym kraju, Urugwaj świętował w miniony weekend swoje pierwsze targi Expo Cannabis. Wydarzenie przerosło wszelkie oczekiwania organizatorów, tak pod względem frekwencji, jak i jakości wystawców. Dinafem był gościem targów i przedstawia wam podsumowanie tej pierwszej urugwajskiej imprezy. 

 

URUGUAY_13_blog_full.jpg

 

Podczas dwóch dni targów, krajowi i międzynarodowi eksperci przedstawiali swoje pomysły dotyczące zastosowania leczniczego, terapeutycznego i przemysłowego marihuany i konopi. Tego typu imprezy organizowane są już w innych częściach świata, z tą różnicą, że w urugwajskich targach uczestniczy państwo i przedstawiane są prawdziwe rośliny marihuany co w innych częściach świata nie jest dozwolone i co z pewnością daje tym targom dodatkową wartość (i zapach).
 
Wzięły w nich udział również banki nasion, choć nadal nie mogą rejestrować swoich produktów w kraju, były obecne w celach promocyjnych, zwłaszcza po to, aby przedstawić rzeczywistość rynku konopi w Urugwaju, rozmawiać z rządem, a nawet wysłuchać propozycji.
 
Obecni byli również bracia Stanley z USA, twórcy słynnej genetycznej marihuany medycznej “Charlotte´s web” o wysokiej zawartości CBD i bez THC, dzięki czemu nie jest psychoaktywna. Paige Figi, matka Charlotte, dziewczynki od której imienia pochodzi nazwa tej odmiany, wygłosiła wykład.
 
Na targach obecnych było ponad 150 akredytowanych dziennikarzy z całego świata, co daje wyobrażenie o zainteresowaniu, jakie budzą wszelkie zagadnienia mające związek z marihuaną w Urugwaju. Spotkanie to było wspaniałym przykładem tej sytuacji, jak widać na zdjęciach, które zrobiliśmy w czasie podróży, która na zawsze wyryła się w naszych umysłach.
 
 
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+