Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Expoweed, największe targi konopi w Ameryce Południowej


Vito

Recommended Posts

Już za kilka dni liczni przedstawiciele branży konopi terapeutycznych i przemysłowych spotkają się w Chile na targach Expoweed, najważniejszych w sektorze targach w Ameryce Południowej. Uczestnicy przez trzy dni będą mogli brać udział w wykładach, koncertach i odwiedzać ponad 100 "stoisk" na których rozwijać będą mogli swoje zamiłowanie do marihuany. 

 

expoweed_10_blog_full.jpg

 

Jeśli między 21, 22 i 23 listopada wybierasz się do Santiago, lub masz możliwość odwiedzić to miasto, nie przegap tegorocznej imprezy Expoweed, największych i najważniejszych w Ameryce Południowej targów konopi. Zespół Dinafem będzie głównym sponsorem tego wydarzenia i, poprzez naszego dystrybutora w Chile Delaferia (stoisko 67), będzie dzielić się swoim doświadczeniem w mieście, które na kilka dni stanie się światową stolicą kultury konopi.
 
Co znajdziemy na targach? Różnorodne atrakcje, mające na celu przybliżenie wam wszystkiego, co powinniscie wiedzieć o rekreacyjnych, medycznych, prawnych i politycznych aspektach marihuany. Ale również okazje do zaprezentowania obecnej, pulsującej sytuacji dotyczącej marihuany w Ameryce Łacińskiej. 
 
Targi odbędą się w Parque O'Higgins. Będziesz tam mógł odwiedzić 116 "stoisk", wystawców z kraju i zagranicy, którzy zaprezentują swoje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie uprawy i nasion marihuany, rozłożonych na powierzchni 6000 metrów kwadratowych. Ponadto, w wydarzeniu wezmą udział czołowi przedstawiciele przemysłu konopnego, a także sklepy z sektora uprawy, a pokazana zostanie szeroka gama nowych technologii konopianych. 
 
Link to comment
Share on other sites

Widze ze kolejny kraj organizuje targi konopne, milo to slyszec. To jest jakis kolejny ktok w strone dekryminalizacjii mj na swiecie. U nas raczej szybko czegos takiego nie doczekamy, ale dobrze widziec, ze na swiecie jest coraz lepiej w tej sprawie

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+