Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Oregon, Alaska, Waszyngton .. Kto jeszcze podąży w kierunku legalizacji?


Vito

Recommended Posts

Po Kolorado i Waszyngtonie, kilka stanów głosowało na Tak dla legalizacji marihuany do użytku rekreacyjnego i medycznego w Stanach Zjednoczonych. Perspektywy w tym kraju są zachęcające dla działaczy na rzecz konopi indyjskich, których droga pełna zakazów być może zmierzają do końca. Jakie następne stany powitają marihuanę?

 

MAPALEGA_6_blog_full.jpeg

 

W chwili obecnej 18 amerykańskich stanów zalegalizowało marihuanę, 23 - w tym Waszyngton i autonomiczne terytorium Guam - uchwaliło ustawy wspierające w jakiś sposób zastosowanie marihuany do celów medycznych, a już cztery stany zezwoliły na rekreacyjne jej stosowanie.
 
Bez wątpienia marihuana do celów medycznych zdecydowanie zyskała najwięcej na przestrzeni ostatnich lat, głównie dzięki determinacji stanu Kalifornia, który najwcześniej zaakceptował zastosowanie marihuany medycznej do leczenia niektórych pacjentów i chorób w roku 1996. Za tą decyzją podążył Waszyngton, Oregon i Alaska w 1998 roku i Maine w 1999 roku, a następnie Kolorado i Nevada w 2000 roku. 
 
Tymczasem, stanami które najpóźniej powiedziały "tak" stosowaniu marihuany terapeutycznej były Nowy Jork, Maryland i Minnesota (2014). Jeśli chodzi o zastosowanie marihuany do celów rekreacyjnych, sytuacja nie jest taka prosta. Jednakże, chociaż droga do akceptacji jaką zyskało zastosowanie terapeutyczne jest jeszcze daleka, wydaje się, że zmierza prosto do celu. Mapa, przedstawiająca sytuację marihuany w USA jest pełniejsza niż kiedykolwiek i zapowiada się na to, że będzie coraz lepiej.
 
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+