Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Mój pierwszy growbox :)


bart85

Recommended Posts

A jak pomaluje boxa na bialo zamiast folii to bedzie lepiej? To co uzylem to Mylar.

 

Wentylatroki mam jeden wyciagajacy 8x8cm jeden wtlaczajacy 5x5cm na dole po przeciwnej stronie wyciagajacego i jeden wtlaczajacy tez 5x5cm na tylnej sciance tuz pod lampami.

Dzisiaj dostalem jeszcze zasilacz komputerowy niedzialajacy i bede z niego wyciagal wentylator i zamontuje go wewnatrz boxa jako mieszajacy. 

HPS na ta chwile odpada. Pierwsza uprawa pod swietlowkami musi byc :(

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pomaluj na biało.

 

Wszystkie wentylatory (prócz mieszającego) ustaw na wyciąg u góry boxa. A na dole niech na każdej ścianie będą otwory wlotowe. 

 

Nie potrzebne są wentylatory "wlotowe", ciśnienie robi swoje, z taką samą prędkością co wylatuje powietrze z boksa to wlatuje otworami świeże.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ok, na pewno pomaluje box na biało i dołożę duży mieszający, ale nie wiem czy dam rade przelozyc wiatraki. 

 

Nasionko bo narazie będzie jedna roslina na probe juz kielkuje, dzisiaj jak wroce z pracy to idzie do ziemi.  A i nie posłuchalem sie Was bo bedzie to jednak automat Big Bang od Green House Seeds. To ma być proba wiec postawilem na łatwosc w uprawie i zobaczymy co z tego bedzie. 

 

Jak rozpoczne i juz się cos pojawi to chcialbym zalozyc growloga i teraz pytanie czy zakladac nowy temat czy ten przeniesiemy? 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Roślinka wczoraj wieczorem wyszła spod ziemi. Więc liczę dzień dzisiejszy jako pierwszy dzień jej życia. Za kilka dni zaczne fotorelacje. dzisiaj muszę dołożyć szybę pod swietlowki bo temperatura po kilku godzinach pracy nie jest zadowalająca.

 

Jakie nawozy polecacie na poczatek? Tylko niskobudżetowe opcje wchodzą w gre.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+