Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Żołnierze przeciw mafiom - wojsko będzie dostarczać włochom marihuanę do celów leczniczych


Vito

Recommended Posts

Na początku września Ministerstwa Zdrowia i Obrony Włoch  doszły do historycznego porozumienia - żołnierze będą prowadzili uprawę konopi. Oprócz produkcji lekarstw wykorzystywanych do zwalczania bólu i innych terapiach, będzie to również silny cios w działalność mafii, które wykorzystują fakt, że konopie terapeutyczne są we Włoszech nielegalne. Przynajmniej na to liczy włoski rząd zezwalając, by uprawa konopi odbywała się w centralnej części kraju i była restrykcyjnie kontrolowana przez wojsko. 

 

ITALIAEJERCITO_9_blog_full.jpg

 

Farmaceutyczno Chemiczna Fabryka Wojskowa we Florencji przygotowuje się do rozpoczęcia produkcji marihuany do celów leczniczych. Produkcja ta będzie legalna, kontrolowana i bezpieczna, a jej celem będzie dostarczenie produktu tysiącom włoskich pacjentów, którzy do tej pory musieli sprowadzać marihuanę z zagranicy, gdyż we Włoszech jej koszt jest bardzo wysoki, a uprawa nielegalna.
 
Póki co nie wiadomo czy marihuana będzie uprawiana z klonów, czy wręcz przeciwnie, konopie do celów medycznych będą hodowane z nasion feminizowanych lub też nawet nasion samozakwitających. Co jest jednak pewne to fakt, że będzie to pierwsza legalna produkcja konopi do celów leczniczych w historii Włoch.
 
Póki co decyzja ta pozostaje częścią pilotażowego projektu wspieranego przez naukowców, którego celem jest udowodnienie, że możliwe jest dostarczanie legalnej i cenowo dostępnej marihuany tym, którzy jej potrzebują. Ta nieoczekiwana wiadomość obudziła wielkie nadzieje. Nie tylko dlatego, że jeden z najbardziej zatwardziałych i nietolerancyjnych względem spożycia marihuany kraj w Europie podejmuje wreszcie decyzję o produkcji marihuany dla dobrego celu, ale też dlatego, że nad produkcją sprawować będzie kontrolę wojsko. Jednak wszystko ma jakieś wytłumaczenie.
 
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+