Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

W Austrii wszystko gotowe na wielkie święto konopi: ‘Cultiva Hemp Expo’ 2014


Vito

Recommended Posts

Wszystko już gotowe, by po raz siódmy w Wiedniu odbyły się targi ‘Cultiva Hemp Expo 2014’, w tym roku między 17 a 19 października. Oczywiście zespół Dinafem wybierze się do austriackiej stolicy, by wraz z innymi uczestnikami wziąć udział w wydarzeniu, które jest już klasykiem w europejskim kalendarzu wielbicieli konopi.

 

shttjtjsryjryzjzsryjzsr_blog_full.jpg

 

Ogród botaniczny, znajdujący się pod olbrzymią kopułą Eventhotel Pyramide w Wiedniu będzie siedzibą siódmej edycji targów ‘Cultiva Hemp Expo 2014’. W tej niepowtarzalnej scenerii wystawione zostanie ponad 130 stoisk, na których będziecie mogli poznać najnowsze trendy w zakresie uprawy konopi. Gościć będą licznych ekspertów z branży oraz tysiące wielbicieli, przybyłych z całego świata.
 
 
Prosto z Irun, gdzie we wrześniu odbyły się targi Expogrow 2014, pakujemy walizki i przejeżdżamy ponad 1 900 kilometrów, które dzielą miasto w kraju basków i stolicę Austrii, aby rozprawiać i nauczyć się nowych rzeczy na temat marihuany i konopi oraz ich licznych pochodnych. Znajdziecie nas na stoisku 51-52, dokładnie pod wierzchołkiem wielkiej szklanej piramidy, gdzie z radością się z wami spotkamy. Oprócz tego, za każde 3 zakupione nasiona, dajemy wam 2 w prezencie.
 
cultiva2_blog_cdn.jpg
 
Wydarzenie to obejmować będzie kwestie praktyczne i innowacyjne trendy, dlatego też, oprócz wszystkiego co związane z uprawę znajdziecie tu także nowoczesne produkty rozrywkowe związane z branżą konopianą. Targom towarzyszyć będą konferencje oraz kulinarne niespodzianki ku uciesze uczestników. Jedną z nich będzie 'Cultiva CookShow', którego głównym bohaterem będzie nasiono i olej z konopi, ze względu na wysoką zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych (Omega 3 i 6) oraz podstawowych aminokwasów.
 
 
Ważne punkty wyróżniające to spotkanie to: wystawcy pochodzący z różnych części świata, konferencje prowadzone przez ekspertów oraz imprezy na koniec każdego dnia. Wszyscy ci, którzy chcieliby uczestniczyć we wszystkich trzech dniach targów mogą zakupić wejściówki, których ceny wynoszą od 24 do 30 euro. Wstęp na pojedyncze dni targów kosztować będzie od 12 do 15 euro za każdy dzień.
 
 
Rynek konopi przeżywa obecnie boom na całym świecie i spowodowany jest olbrzymim potencjałem ekologicznym tej rośliny, która oferuje duże możliwości w zakresie światowej walki z globalnym ociepleniem. W tym roku znajdzie się też miejsce dla kontaktów biznesowych i darmowe wejściówki dla młodych przedsiębiorców, aby umożliwić nawiązywanie kontaktów osobom z branży.
 
 
W zeszłym  roku Nicolas Meyer zaskoczył uczestników prezentując rower, którego elementy wyprodukowane zostały z konopi. Podczas tej edycji zaprezentowane zostaną tkaniny, kosmetyki, bębny wyprodukowane z konopi, a także żywność, zdrowy olej z konopi, a nawet nowe okulary przeciwsłoneczne wykonane z konopi, które uwidaczniają silny związek targów ze zdrowiem.
 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+