Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

PLANTACJA KONOPI INDYJSKICH W ŚWIęTEM ZLIKWIDOWANA


Vito

Recommended Posts

W małej wsi Święte w gminie Środa Śląska kilka dni temu było głośno. Ujawniono tam sporą plantację konopi założoną w specjalnie przystosowanych pomieszczeniach gospodarczych.

 

 

 

Akcja była sprawna i szybka - a emocje duże, bo przecież niecodziennym widokiem we wsi są policyjne radiowozy w znacznej ilości.

 

- Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej w wyniku prowadzonych czynności operacyjnych ustalili, że na terenie jednej z miejscowości w gminie może znajdować się uprawa konopi indyjskich - informuje oficer prasowy KPP asp. Marta Stefanowska. - W budynku gospodarczym śledczy ujawnili uprawę około 200 roślin konopi indyjskich, ponad 400 doniczek z sadzonkami oraz blisko 400 suchych roślin.

 

Przeprowadzone badanie wykazało, że zabezpieczony materiał dowodowy służy do produkcji marihuany. W pomieszczeniach, gdzie uprawiano konopie funkcjonariusze zabezpieczyli lampy, wentylatory oraz klimatyzatory służące do uprawy konopi indyjskich. 

 

- Obecnie prowadzone są czynności mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności sprawy - podkreśla rzeczniczka policji.

 

plantacja1.jpg

plantacja2.jpg

plantacja3.jpg

 


Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+