Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Przydomowa uprawa konopii indyjskich pod Bartoszycami


Vito

Recommended Posts

Krzewy nielegalnie uprawianych konopii indyjskich i szusz roślinny oraz fajki wodne i używane lufki oraz młynek do mielenia suszu zabezpieczyli policjanci kryminalni na posesji 22-letniego Jacka H. mieszkającego pod Bartoszycami.
 
Policjanci kryminalni z Bartoszyc odwiedzili 22-letniego mieszkańca jednej z miejscowości pod Bartoszycami. Wiedzieli już, że mężczyzna uprawia konopie indyjskie. Szybko się to potwierdziło.
 
W mieszkaniu 22-latka, w szufladzie biurka, znaleźli zawinięty w folię susz roślinny, fajki wodne, używane lufki oraz młynek do mielenia suszu. 
 
Podczas przeszukania posesji, tuż przy szopie na drewno policjanci odnaleźli rosnący w doniczce krzew konopi indyjskiej, a w samym pomieszczeniu, kilka suszących się gałązek konopi. Dodatkowo, podczas dalszego przeszukania posesji, znaleziono osiem 2,5 metrowych krzewów tej samej nielegalnie uprawianej rośliny. 
 
Rośliny zostały zabezpieczone jako dowód w sprawie. 22-letni Jacek H. został przesłuchany. Tłumaczył, że  nasiona kupił od nieznanej mu osoby w maju br., następnie zasadził je i uprawiał na własny użytek.
 
Zabezpieczone rośliny zostaną poddane badaniu. Jeżeli potwierdzi się, że są to konopie indyjskie, wówczas 22-latek usłyszy zarzut i odpowie przed sądem. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.
 
0000011646-100-5539-211640.jpg

 

http://bartoszyce.wm.pl/220684,Przydomowa-uprawa-konopii-indyjskich.html#axzz3DqWv0JvZ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+