Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Poznań - kolejna plantacja konopi zlikwidowana


Vito

Recommended Posts

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego zlikwidowali kolejną plantację konopi indyjskich. Zatrzymano 41-letniego mężczyznę, który zorganizował plantację.

 

wxtmw8qdywm9b4j49krcqstytvx56w9p.jpg

 

Likwidacja plantacji była możliwa dzięki działaniom rozpoznawczym, które policjanci prowadzą w lokalnym środowisku – Policjanci wpadli na ślad mężczyzny zajmującego się nielegalnym procederem. Mężczyzna zaskoczony nagłą „wizytą" policjantów, został zatrzymany na gorącym uczynku. Policjanci już po wejściu do mieszkania, zwrócili uwagę na charakterystyczny zapach suszu konopi. Podczas przeszukania znaleźli zielony susz, który po przeprowadzonym badaniu testerem okazał się marihuaną – relacjonuje Artur Kurczaba z policji.
Policjanci przeszukali też altanę na działce należącej do mężczyzny - W pomieszczeniu altany, w specjalnie przygotowanym do tego celu namiocie, mężczyzna uprawiał kilka krzewów konopi indyjskich. Pozostałości po krzewach w kilku innych doniczkach świadczyły, że 41-latek już wcześniej zbierał plony swojej uprawy – dodaje Kurczaba. Mężczyzna trafił do aresztu i usłyszał już zarzuty posiadania i uprawy konopi. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet trzech lat pozbawienia wolności.
 
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+