Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Siedem osób zatrzymanych z narkotykami


Vito

Recommended Posts

z16649287Q,Konopie-hodowane-przez-27-lat

 

Tylko w ciągu kilku ostatnich dni zielonogórscy policjanci złapali siedem osób, które posiadały narkotyki, sprzedawały je innym osobom lub same hodowały konopie indyjskie. Staną przed sądem
 
Do pierwszego zatrzymania doszło w miniony piątek przy ul. Wrocławskiej. Policjantom rzucił się w oczy osobowy samochód marki Renault, którym jechało dwóch zielonogórzan w wieku 18 i 20 lat. Mieli przy sobie amfetaminę, kilkadziesiąt woreczków strunowych i wagę elektroniczną. Jeden z nich odpowie za posiadanie narkotyków, drugi za ich udzielanie.
 
Tego samego dnia w sidła policji wpadł 26-latek, który przy ul. Bohaterów Westerplatte przechodził przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Na początku mundurowi chcieli go jedynie pouczyć, jednak ich podejrzenie wzbudziło mocne zdenerwowanie mężczyzny. Przypuszczenia potwierdziły się, w kieszeni miał 1,6 grama marihuany. To mieszkaniec powiatu żagańskiego, który natychmiast został zatrzymany.
 
Dwóch innych mężczyzn wpadło przy ul. Wrocławskiej - mieli przy sobie 0,7 grama suszu roślinnego.
 
Następnego dnia (w sobotę 14 września) patrol legitymował dwóch młodych chłopaków (18 i 19 lat) przy ul. Mickiewicza. Jeden z nich uporczywie próbował się oddalić, wreszcie przekazał koledze woreczki zawierające 6,4 grama marihuany. Odpowiedzą obaj, jeden za posiadanie i udzielanie, drugi za posiadanie narkotyków.
 
Nie upiekło się 27-latkowi z Zielonej Góry, którego przyłapano na uprawie konopi indyjskich w kompleksie leśnym. Na mężczyznę doniósł świadek, który podczas spaceru zauważył rośliny. Grupa dochodzeniowo-śledcza zabezpieczyła 29 konopi indyjskich o wysokości od 65 cm do 155 cm. Podejrzany podczas przesłuchania zeznał, że narkotyki hodował na swój własny użytek. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+