Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Przedstawiciele odwiedzaja lekarzy: handlowcy sprzedajacy konopie w Kanadzie


Vito

Recommended Posts

Od kilku miesięcy przedstawiciele kanadyjskich firm sprzedajacych marihuane udając się od drzwi do drzwi z konopiami pod pachą, staraja się przekonać lekarzy w szpitalach i klinikach o zaletach tego produktu do stosowania terapeutycznego. To nie jest łatwe zadanie.

 

VISITADORES2_9_blog_full.jpg

 

"Panie doktorze, przyszedłem, aby przedstawic najlepsze lekarstwo dla pacjentów: marihuane, może by Pan spróbowal? Będą Ci wdzięczni." Taki może być początek rozmowy w każdym kanadyjskim gabinecie lekarskim. Cel? Starac się przekonać lekarzy do przepisywania leków na bazie konopi.
Medreleaf, Tweed, Tilray, Whistler Medical Marijuana Corp i The Peace Naturals Project Inc. to tylko niektóre firmy kanadyjskie licencjonowane do sprzedazy lub dostarczania marihuany medycznej tym, którzy są uprawnieni do zakupu. Wszystkie dokonują wielkich wysiłkow, by przyblizyc ten sektor branży medycznej.
Niektórzy uważają, że jest to środek nacisku na lekarzy, inni, że jest to skuteczna metoda – oparta na możliwości, jakie daje samo prawo kanadyjskie - działania w taki sam sposób, jak firmy farmaceutyczne.
Przeciwnicy tej praktyki, jak dr Ludwik Hugo Francescutti, prezes Canadian Medical Association, uważają, że zabiegi terapeutyczne na bazie konopi nie zostały jeszcze wystarczająco przetestowane, aby zapewnić, że rzeczywiście działa na niektore patologie. "Cala ta sytuacja sprawia, ze lekarze znalezli się pomiedzy pacjentami, którzy potrzebują marihuany i sprzedawcami, którzy naciskaja, by ja sprzedawać." 
 
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+