Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Jak wykorzystać marihuanę, by mieć lepszy seks


Vito

Recommended Posts

Marihuana jest silnym afrodyzjakiem, który zwiększa przyjemność w czasie stosunku. Czyni nas bardziej wrażliwymi, uwalnia nas od kompleksów, sprawia, że bardziej się skupiamy i przedłuża orgazmy. W Indiach na przykład używana jest w rytuałach tantrycznych od ponad 300 lat. Jednakże, najnowsze badania wykazują, że pogarszają męską erekcję. Jak wykorzystać marihuanę, by mieć lepszy seks?

 

sexo1_5_blog_full.jpg

 

Po pierwsze skutki działania marihuany nie są w stu procentach przewidywalne i zależą od odmiany, sytuacji i osoby. Konopie nie oddziaływają na nas tak samo gdy są podawane w pożywieniu, a różne odmiany posiadają różną zawartość THC, CBD, CBN i innych kannabinoidowych. Dlatego też nie jest możliwe stwierdzenie, że marihuana zawsze zapewnia lepszy seks. 
 
Aktywista, hodowca i zawodowy chemik, José Miranda  zgadza się z tym zdaniem. "Wszyscy, regularnie konsumujący marihuanę wiemy, że wiele zależy od danej osoby, a nawet od chwili. Poza tym, nie wszyscy mamy takie same gusta. Radzę poczytać, dowiedzieć się i wypróbować jaka odmiana najbardziej ci odpowiada w danej chwili i dobrze kontrolować dawkę. Nie chcemy zacząć się ślinić i bełkotać nad naszym kochankiem, ani opowiadać mu o naszych zmartwieniach, to przecież nie o to chodzi.  Chcemy, by pomogła nam cieszyć się lepszym seksem!"
 
Według dziennikarki zajmującej się kwestiami seksu, Lisy Kirkman, tak stosunek jak i konopie powodują uwalnianie oksytocyny, tak zwanej "cząsteczki miłości", hormonu wpływającego na zachowania seksualne oraz rodzicielskie, które działa w mózgu jako neuroprzekaźnik. "Marihuana ogólnie zwiększa wrażliwość, postrzeganie ciała i swobodę. Sativa na przykład doskonale sprawdza się u par pragnących zwiększyć doznawaną przyjemność. Jednakże, tak w przypadku seksualności, jak i w przypadku stosowania różnych substancji, każda osoba musi znaleźć swój sposób", stwierdza argentyńska aktywistka Alicia Castilla.  
 
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+