Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

USA tworzy historię - legalizacja marihuany Charlotte's Web trafia do Kongresu


Vito

Recommended Posts

Kroki, stawiane przez różne stany oraz ogromny postęp zastosowania marihuany jako lekarstwa na skutki pewnych chronicznych zaburzeń, mogą doprowadzić do ustanowienia kamienia milowego w historii konopi, jeżeli Kongres tego północnoamerykańskiego kraju zatwierdzi legalizację odmiany o wysokiej zawartości CBD, jaką jest znany szczep 'Charlotte's Web'. 

 

CHARLOTTE_9_blog_full.jpg

 

Czasami politykom nie pozostaje nic innego jak poddać się oczywistym faktom. Mogą mieć taką lub inną ideologię, posiadać takie lub inne uprzedzenia dotyczące marihuany, jeśli dowody naukowe i empiryczne potwierdzają, że roślina ta posiada elementy pomagające uleczyć chroniczne schorzenia nie pozostaje im nic innego jak podjąć decyzje, by pacjenci mogli mieć dostęp do takiego leczenia.  Na dzień dzisiejszy tak właśnie wygląda sytuacja.
 
Od pewnego czasu, władze różnych północnoamerykańskich stanów wskazują drogę, jaką należy iść, ale tym razem to Izba Przedstawicieli Stanów Zjednoczonych będzie omawiać propozycję ustawy, dekryminalizującej odmianę marihuany, która, jak udowodniono, pomaga zwalczać objawy pewnych chorób. Republikański deputowany Scott Perry zaproponował "wyłączenie konopi leczniczych i kanabidiolu z definicji marihuany", opisanej w Ustawie o Substancjach Kontrolowanych. 
 
Propozycja Perry'ego dotyczy faktu, że odmiany konopi zawierające 0,3% THC lub mniej, były uznawane za co innego, niż opisana w prawie federalnym "marihuana". Celem jego projektu, zwanego  'Charlotte’s Web Medical Hemp Act of 2014' jest uczynienie z 'Charlotte's Web' zwykłego lekarstwa, które mogą stosować chorzy na epilepsję czy inne przewlekłe choroby. Odmiana ta, posiadająca niską dawkę THC ale wysoką CBD już wykazała swą skuteczność. W przypadku małej Charlotte Figi od której pochodzi jej nazwa, zdołała zmniejszyć o 99% prawie 300 ataków epilepsji tygodniowo, które powodował zespół Draveta.
 
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+