Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Rowerzysta miał w plecaku amfetaminę, a w mieszkaniu na balkonie krzaki konopi indyjskiej


Vito

Recommended Posts

Wrocławscy policjanci w trakcie pełnionej służby zatrzymali mężczyznę, który jechał rowerem. Mundurowi w trakcie sprawdzania plecaka kontrolowanego ujawnili w nim amfetaminę. Jak się później okazało to nie jedyne narkotyki zabezpieczone u tej osoby. W trakcie dokładnego sprawdzania mieszkania należącego do rowerzysty funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli donice z krzakami konopi indyjskiej, woreczek strunowy z suszem oraz wagę elektroniczną.

 

Funkcjonariusze pionu prewencji Komisariatu Policji Wrocław-Fabryczna zatrzymali po północy na jednym z osiedli 40-letniego mężczyznę jadącego rowerem. W trakcie sprawdzania plecaka, mundurowi znaleźli narkotyki w postaci amfetaminy.
 
– W związku z tym mieszkaniec Wrocławia został zatrzymany w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze przeszukali również mieszkanie podejrzewanego. Okazało się, że na balkonie znajdują się trzy krzaki konopi. Ponadto w innych pomieszczeniach policjanci ujawnili i zabezpieczyli m.in. woreczek z suszem roślinnym w postaci marihuany i wagę elektroniczną – wymienia Wojciech Jabłoński z biura prasowego dolnośląskiej policji.
 
Obecnie funkcjonariusze sprawdzają, co zatrzymany zamierzał zrobić z narkotykami, a także czy nie trudnił się ich sprzedażą. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji Wrocław-Fabryczna.
 
– Przypomnijmy, że uprawa konopi zagrożona jest karą do 3 lat, a w przypadku, gdy można z niej uzyskać znaczną ilość narkotyków, nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Za posiadanie narkotyków grozi zaś kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest znaczna ilość środków odurzających, nawet do 10 lat pozbawienia wolności – reasumuje Wojciech Jabłoński.
 
konopieindyjskiebalkon.jpg
noweamfetaminanarkotyki.jpg
 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+