Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Policja nie próżnuje. Wysyp przestępstw na tle narkotykowym


Vito

Recommended Posts

Funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością narkotykową uchwycili w poniedziałek (25 sierpnia) trzech mężczyzn posiadających znaczne ilości narkotyków.
 

z16537709Q,narkotyki.jpg

z16537710Q,narkotyki.jpg

 

W ubiegłym tygodniu piotrkowscy funkcjonariusze zajmujący się przestępczością narkotykową dowiedzieli się, że jeden z mieszkańców gminy Gorzkowice może posiadać znaczne ilości narkotyków. Po dokładnym przeanalizowaniu informacji postanowiono go zatrzymać. Funkcjonariusze udali się pod wskazany w informacji adres. Na miejscu spotkali zaskoczonego 32-latka. Po przeszukaniu terenu jego posesji odnaleziono osiem krzaków konopi indyjskich, w różnych fazach wzrostu. To niejedyne znalezisko piotrkowskich funkcjonariuszy. Na strychu jednego z pomieszczeń gospodarczych odnaleziono pudło, w którym przechowywano duże ilości wysuszonych liści. Po dokładnym zbadaniu okazało się, że to marihuana. Łącznie było jej blisko dwa kilogramy. We wtorek zatrzymany usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków oraz ich uprawy. Grozi mu za to kara do 10 lat pozbawienia wolności.
 
Zarzut posiadania i uprawy znacznych ilości narkotyków usłyszy również 42-letni mieszkaniec Łodzi. Samochód podejrzanego został zatrzymany do kontroli w poniedziałek ok. godz. 12.30 w rejonie ul. Kusocińskiego. Oprócz 42-latka w pojeździe znajdowali się trzej jego koledzy. W pewnym momencie przeszukujący volkswagena golfa policjanci znaleźli torbę foliową ze znaczną ilością suszu roślinnego. Mężczyźni nie chcieli się przyznać, do którego należały przewożone narkotyki. Policjanci ustalili jednak, że są one własnością 42-latka. Po zatrzymaniu go w areszcie, postanowili sprawdzić jeszcze zamieszkiwaną przez niego posesję. Tam zabezpieczyli ukryte w kompostowniku 22 krzaki konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu.
 
W podobnym sposób wpadł mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego. W poniedziałek policjanci zajmujący się Zwalczaniem Przestępczości Gospodarczej zauważyli forda transita, którym kierował znany z wcześniejszych konfliktów z prawem 41-letni mieszkaniec Tomaszowa. Podczas kontroli funkcjonariusze wyczuli wydobywający się z pojazdu charakterystyczny zapach marihuany. Na jednym z foteli pasażerskich leżała duża torba. Po przejrzeniu jej zawartości okazało się, że w środku jest kilka worków foliowych załadowanych suszem roślinnym. Łącznie ważyły aż dwa kilogramy. 41-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Sąd postanowił zastosować wobec niego dozór oraz poręczenie majątkowe. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+