Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Policja znalazła plantacje marihuany. Zabezpieczono 130 krzewów


Vito

Recommended Posts

a2ca171c76b92a570a685c3245e5ce99eb4ff18f

 

Policjanci zlikwidowali dwie plantacje konopi indyjskich w Siedlcach. Jedna z nich znajdowała się w pokoju mieszkania w bloku i prowadzona była w specjalnie do tego celu przystosowanym namiocie. W związku z tą sprawą zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 21 i 27 lat. Policjanci zabezpieczyli 130 krzewów konopi indyjskich oraz ponad 250 gramów haszyszu i kilkadziesiąt gramów marihuany.
Pierwsza z plantacji znajdowała się w pokoju mieszkania w bloku i prowadzona była w specjalnie do tego celu przystosowanym namiocie, w którym znajdowały się również urządzenia wspomagające wzrost roślin. Funkcjonariusze zabezpieczyli 72 krzewy konopi indyjskich. W związku z tą nielegalną uprawą zatrzymano 27-letniego siedlczanina wynajmującego mieszkanie, w którym ujawniono plantację. Ponadto podczas przeszukania użytkowanej przez niego piwnicy znaleziono ponad 250 gramów haszyszu i 55 gramów marihuany.
 
Druga z nielegalnych plantacji znajdowała się na nieużytkach rolnych na terenie gm. Suchożebry. Tam policjanci zabezpieczyli 58 krzewów konopi i zatrzymali 21-latka. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.
 
W najbliższym czasie 27-latek odpowie za nielegalną uprawę konopi i posiadanie znacznej ilości środków odurzających, za co grozić mu może do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast 21-latek odpowie za prowadzenie nielegalnej uprawy - to przestępstwo zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.
 
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+