Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Plantacja konopi w restauracji. CBŚ zabezpieczyło 170 krzaków


Vito

Recommended Posts

Policjanci Centralnego Biura Śledczego po raz kolejny uderzyli w środowisko zajmujące się przestępczością narkotykową. Tym razem udaremnili przedostanie się na rynek narkotyków o czarnorynkowej wartości 200 tys. złotych. W piwnicy restauracji na terenie gminy Wielbark zlikwidowali plantację konopi indyjskich. Zabezpieczyli blisko 170 krzaków.

 

Funkcjonariusze podejrzewali, że w jednym z lokali gastronomicznych na terenie gminy Wielbark może znajdować się uprawa konopi indyjskich. W czwartek przeszukali pomieszczenia restauracji. W piwnicy budynku znaleźli blisko 170 krzaków konopi w różnej fazie wzrostu. Kryminalni zabezpieczyli także profesjonalny sprzęt oświetleniowy, wentylacyjny oraz nawadniający, dzięki któremu uprawa miała się całkiem nieźle.

 

Zatrzymano trzy osoby odpowiedzialne za nielegalną działalność. 26-letni Wojciech G. usłyszał już zarzut uprawy znacznej ilości narkotyków. Działał w gminie Wielbark od kilku miesięcy, a narkotyki o czarnorynkowej wartości 200 tys. zł miały trafić na rynek powiatu szczycieńskiego oraz centralnej Polski. 

 

Mężczyźnie, który był wcześniej karany za posiadanie środków odurzających, grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Wobec podejrzanego zastosowano policyjny dozór oraz poręczenie majątkowe. Śledztwo w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Szczytnie.

 

konopie3-208334.jpg

 

konopie-picture53fc3ad0635bf.jpg

 

konopie2-picture53fc3ad09cbae.jpg

 

cam00141-picture53fc3ad0b17b3.jpg

 

 


 


Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+