Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Kolejna plantacja w Sosnowcu rozbita


Macky

Recommended Posts

4 kilogramy marihuany gotowej do wprowadzenia w obieg, 180 krzewów konopi i sprzęt do uprawy zabezpieczyli funkcjonariusze CBŚ KGP oraz sosnowieccy policjanci.

 

Uprawa konopi znajdowała się na jednej z posesji w Sosnowcu. W związku z tą sprawą policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani.
 
Miejsce nielegalnej uprawy ustalili policjanci Centralnego Biura Śledczego KGP, którzy wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu obserwowali wytypowane miejsce. Po potwierdzeniu uzyskanych informacji policjanci weszli na posesję i przeszukali wszystkie pomieszczenia.
 
W wyniku swoich działań funkcjonariusze zabezpieczyli 180 krzaków konopi w różnej fazie wzrostu, ponad 4 kilogramy marihuany oraz sprzęt, który był wykorzystywany do uprawy.
 
Sąd Rejonowy w Sosnowcu na wniosek Prokuratury Rejonowej Sosnowiec – Północ zastosował wobec zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego tymczasowego aresztowania. Grozi im do 8 lat pozbawienia wolności. Jak wynika z informacji zebranych przez funkcjonariuszy CBŚ KGP zabezpieczone narkotyki miały być wprowadzone w obieg najprawdopodobniej na terenie Sosnowca.
 
59-246697.jpg
59-246696.jpg
59-246700.jpg
59-246701.jpg
59-246704.jpg
59-246705.jpg
 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+