Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Zatrzymani za uprawę konopi OLCHOWIEC


Vito

Recommended Posts

OLCHOWIEC / GMINA CZARNA. Wczoraj dwaj mieszkańcy gminy Solina usłyszeli zarzut uprawy i posiadania konopi oraz posiadania grzybków halucynogennych. Policjanci zabezpieczyli 44 krzewy konopi, dwa worki z podsuszonymi kwiatami konopi i 5 grzybków halucynogennych.

W piątek w Olchowcu w gminie Czarna policjanci Wydziału Kryminalnego ustrzyckiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej z Czarnej Górnej zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Solina. Mężczyźni zostali zatrzymani, gdy przenosili świeżo ścięte krzewy konopi do samochodu. Zatrzymanie było efektem przeprowadzonej wcześniej pracy operacyjnej.
 
Już podczas wstępnych rozmów zatrzymani przyznali się do uprawiania nielegalnych roślin. Nasiona, z których wyrosły okazałe krzewy o wysokości około 1,5 m mężczyźni zamówili przez Internet. Uprawę planowali już w kwietniu. Nielegalny proceder rozpoczęli od znalezienia odpowiedniego miejsca do posadzenia roślin. Przygotowali dwie działki, na które przesadzili wyhodowane wcześniej sadzonki. Po zatrzymaniu mężczyźni wskazali miejsce ukrycia dwóch worków z suszem. 23 i 24-latek twierdzili, że uprawiali konopie na własny użytek.
Wczoraj obydwaj usłyszeli zarzuty uprawy i posiadania konopi oraz posiadania grzybków halucynogennych. Za prowadzenie nielegalnej uprawy konopi i posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
 
3198.jpg1527.jpg2281.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+