Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Policjanci zlikwidowali plantacje konopi. Uprawą zajmował się 18-latek


Macky

Recommended Posts

amuodgi1.jpg

 

Policjanci z zespołu operacyjno rozpoznawczego KP I namierzyli i zlikwidowali nielegalną uprawę konopi. W wyniku przeprowadzonej realizacji zabezpieczono blisko 30 krzaków konopi.  Plantacja prowadzona była w kompleksie leśnym, a dostęp do niej utrudniony przez przygotowane pułapki. Jej właścicielowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Funkcjonariusze z Komisariatu I prowadząc czynności operacyjne uzyskali informację o miejscu, w którym mogą znajdować się narkotyki. Obserwowali kompleks leśny w miejscowości Romanów (gm. Kowala), gdzie ujawnili „domową” uprawę konopi. Właściciel tej plantacji zadbał o swoje sadzonki, a dostęp do nich utrudnił osobom postronnym przygotowując pułapki. W trawie leżały ukryte deski z gęsto wbitymi gwoźdźmi. Łącznie policjanci zabezpieczyli ok. 30 sadzonek w różnych fazach wzrostu.
 
Operacyjni z KP I obserwowali to miejsce i dotarli do młodego właściciela plantacji. Zatrzymali 18-letniego mieszkańca gminy Kowala i jego 17 –letniego kolegę, podejrzewanego o współudział w uprawie, któremu narkotyki przekazywał. Zabezpieczone rośliny przekazano do badań laboratoryjnych. 18-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+