Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Policjanci zlikwidowali plantacje konopi. Uprawą zajmował się 18-latek


Vito

Recommended Posts

amuodgi1.jpg

 

Policjanci z zespołu operacyjno rozpoznawczego KP I namierzyli i zlikwidowali nielegalną uprawę konopi. W wyniku przeprowadzonej realizacji zabezpieczono blisko 30 krzaków konopi.  Plantacja prowadzona była w kompleksie leśnym, a dostęp do niej utrudniony przez przygotowane pułapki. Jej właścicielowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Funkcjonariusze z Komisariatu I prowadząc czynności operacyjne uzyskali informację o miejscu, w którym mogą znajdować się narkotyki. Obserwowali kompleks leśny w miejscowości Romanów (gm. Kowala), gdzie ujawnili „domową” uprawę konopi. Właściciel tej plantacji zadbał o swoje sadzonki, a dostęp do nich utrudnił osobom postronnym przygotowując pułapki. W trawie leżały ukryte deski z gęsto wbitymi gwoźdźmi. Łącznie policjanci zabezpieczyli ok. 30 sadzonek w różnych fazach wzrostu.
 
Operacyjni z KP I obserwowali to miejsce i dotarli do młodego właściciela plantacji. Zatrzymali 18-letniego mieszkańca gminy Kowala i jego 17 –letniego kolegę, podejrzewanego o współudział w uprawie, któremu narkotyki przekazywał. Zabezpieczone rośliny przekazano do badań laboratoryjnych. 18-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
 
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+