Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Muzyk Paul Ryder leczy syna marihuaną


Macky

Recommended Posts

635440404394285643.jpg
Basista popularnej w Anglii grupy „Happy Mondays", Paul Ryder podjął odważną decyzję w sprawie leczenia swojego 11-letniego syna chorego na raka. Podaje mu leczniczą marihuanę
Brytyjski muzyk grupy, o której mówi się, że utorowała drogę takim zespołom jak Oasis i Blur przeżywa ogromny dramat – jego synek, Chico zapadł na nowotwór tkanek miękkich. Lekarze zaklasyfikowali chorobę do leczenia chemioterapią i naświetleniami, które ekstremalnie odbijają się na kondycji psychicznej i fizycznej dziecka.
 
Dlatego Paul Ryder wraz z żoną zdecydował się na oryginalny krok – dziecku podawana jest medyczna marihuana w preparacie o nazwie Marinol – który umieszcza się w specjalnym inhalatorze i podaje po wyczerpujących sesjach chemii. Dodatkowo, żeby syn jak najmniej odczuwał ból związany z leczeniem, dostaje olej z konopi indyjskich wstrzykiwany bezpośrednio do jego sondy żołądkowej. 
 
Muzyk, który w przeszłości był uzależniony od narkotyków, twierdzi, że to przewrotność losu: –Moje problemy z narkotykami zostały są dobrze znane. Ja prawie straciłem życie. Ale teraz są w stanie pomóc Chico – mówi w rozmowie z „DailyMail” 
Jak na razie terapia przynosi oczekiwane skutki. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+