Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Muzyk Paul Ryder leczy syna marihuaną


Vito

Recommended Posts

635440404394285643.jpg
Basista popularnej w Anglii grupy „Happy Mondays", Paul Ryder podjął odważną decyzję w sprawie leczenia swojego 11-letniego syna chorego na raka. Podaje mu leczniczą marihuanę
Brytyjski muzyk grupy, o której mówi się, że utorowała drogę takim zespołom jak Oasis i Blur przeżywa ogromny dramat – jego synek, Chico zapadł na nowotwór tkanek miękkich. Lekarze zaklasyfikowali chorobę do leczenia chemioterapią i naświetleniami, które ekstremalnie odbijają się na kondycji psychicznej i fizycznej dziecka.
 
Dlatego Paul Ryder wraz z żoną zdecydował się na oryginalny krok – dziecku podawana jest medyczna marihuana w preparacie o nazwie Marinol – który umieszcza się w specjalnym inhalatorze i podaje po wyczerpujących sesjach chemii. Dodatkowo, żeby syn jak najmniej odczuwał ból związany z leczeniem, dostaje olej z konopi indyjskich wstrzykiwany bezpośrednio do jego sondy żołądkowej. 
 
Muzyk, który w przeszłości był uzależniony od narkotyków, twierdzi, że to przewrotność losu: –Moje problemy z narkotykami zostały są dobrze znane. Ja prawie straciłem życie. Ale teraz są w stanie pomóc Chico – mówi w rozmowie z „DailyMail” 
Jak na razie terapia przynosi oczekiwane skutki. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+