Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Lecznicza marihuana na razie przez Internet


Macky

Recommended Posts

marihuana-800x500_c.jpg

 

Pacjenci w Illinois mogą już otrzymać przez Internet podanie o marihuanę do celów leczniczych. Jednak oficjalnie będzie można je składać dopiero pod koniec roku.
 
Jak informuje „Chicago Tribune”, elektroniczne formularze są również dostępne dla lekarzy i opiekunów chorych, a przedsiębiorcy mogą tą drogą uzyskać informacje o kryteriach przyznawania uprawnień w nowej branży gospodarki, jaką jest hodowla i rozprowadzanie medycznej marihuany.
 
Przy udzielaniu licencji będą brane pod uwagę lokalizacja i związane z nią przepisy dotyczące zagospodarowania przestrzennego (zoning).
 
Lokalne władze zorganizują na terenie stanu trzy publiczne spotkania, na których odpowiedzą na pytania w sprawie udzielania pozwoleń na uprawę i kupno miękkiego narkotyku. Dla rejonu Chicago takie spotkanie odbędzie się w środę 20 sierpnia na Uniwersytecie Northeastern, Alumni Hall (North), Student Union Building, 5500 N. St. Louis w Chicago.
 
Pacjenci, których nazwiska zaczynają się od liter A do L mogą składać podania od 2 września do 31 października, pozostali – od 1 listopada do 31 grudnia.
 
Podania hodowców i sprzedawców marihuany będą przyjmowane od 8 do 22 września.
 
Bliższe informacje można uzyskać także pod adresem www.mcpp.illinois.gov
 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+