Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com thc-thc.com

Tak się pali pole konopi. Policja komisyjnie niszczy marihuanę


Vito

Recommended Posts

Policja spaliła komisyjnie blisko 9 tysięcy krzków konopi indyjskich z plantacji w Pleszewie (woj. wielkopolskie). Pole, na którym rosły miało w sumie 970 metrów kwadratowych. Na razie nikt w tej sprawie nie usłyszał jeszcze zarzutów.

 

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego już wcześniej ustalili, że na jednej z posesji na terenie Pleszewa znajduje się nielegalna uprawa konopi. Na teren wytypowanej posesji weszli w ostatni piątek.
- Funkcjonariusze znaleźli tam na powierzchni 970 metrów kwadratowych rośliny konopi w różnej fazie wzrostu. Rośliny miały od 0,5 metra do 2,5 metra wysokości. W trakcie czynności zabezpieczono łącznie 8838 sztuk konopi - wylicza Maciej Święcichowski z wielkopolskiej policji.
 
1&srcw=640&srch=2000&dstw=640&dsth=2000
 
Wywieźli i spalili
Z plantacji pobrano próbki do dalszych badań chemicznych, całą resztę roślin przy pomocy miejscowych władz usunięto z pola i przewieziono do miejsca, gdzie ją zniszczono. - Jeszcze tego samego dnia rośliny zostały komisyjnie spalone. Likwidację nielegalnej uprawy przeprowadzono pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pleszewie - wyjaśnia Święcichowski.
 
Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Pleszewie. Na razie nie przedstawiono jeszcze nikomu żadnych zarzutów.
 
- Właściciele plantacji są nam znani, jednak na razie czekamy na wyniki badań laboratoryjnych. Gdy dostaniemy potwierdzeniem, że były to rzeczywiście konopie indyjskie, będą mogli usłyszeć zarzuty - tłumaczy Święcichowski.
 
Termin zakończenia badań nie jest znany. Jak dodaje Święcichowski, policjanci dotarli do plantacji na podstawie konkretnych śladów, co niemal na pewno wyklucza pomyłkę funkcjonariuszy.
 
1&srcw=640&srch=2000&dstw=640&dsth=2000
 
Plantacja znajdowała się w Pleszewie:

pleszew_27013483.png

 

 

Filmik na stronie i źródło:

http://www.tvn24.pl/poznan,43/tak-sie-pali-pole-konopi-policja-komisyjnie-niszczy-marihuane,458471.html

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+