Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jaka doniczka?


Vuko987

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

doniczka nie moze byc w wodzie kostka bedzie miala za wilgotno 

 

 

kamien ktory masz w wodzie gotuje wode i na doniczce bedzie skraplala sie woda tyle wystarczy  jak korzenie wyjda przez otwory naturalnie musza byc w wodzie 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cześć! Dziś z innej beczki, szukałem odpowiedzi w internecie na temat który zaraz przedstawię, ale nic sensownego nie mogę znaleźć. Postanowiłem napisać tu, może wy wpadniecie na rozwiązanie :-)

Mianowicie chodzi o to ze chce podłączyć dodatkowy zbiornik do mojego nawilżacza powietrza, ponieważ obecny od urządzenia posiada 3l pojemności i co dwa dni muszę go uzupełniać.

Chciałbym podłączyć baniak 5l lub 10l, za pomocą rurek akwariowych.

Nawilżacz to model prawie identyczny jak ten UH1200W Nawilżacz ultradźwiękowy , dodam że w tych nawilżaczach wlew gdzie leje się wodę znajduje się na dole zbiornika, czyli zdejmuje się pojemnik, odwraca, odkreca i uzupełnia.

Przy pierwszej próbie podłączenia, baniaka (który stał na boxie, w środku nie ma już miejsca, czyli jeszcze bardziej zwiększył ciśnienie) ze zbiornikiem nawilżacza za pomocą rurki akawriowej (rurka odchodziła z góry zbior. nawilżacza do dołu baniaka ustawionego na boxie), ciśnienie sprawiło że woda wylewala się z łączenia zbiornika i podstawy nawilżacza.

Pomysłem jest abym na stałe uszczelnil i skleił silikonem podstawę nawilżacza i jego zbiornik, wtedy nie będzie ciekła woda, ale zwiększy się ciśnienie na urządzenie parujące. Nie wiem jak to wpłynie na pracę urządzenia.

A czy wy macie jakieś pomysły?

Grafika poglądowa

gallery_41681_790_2226.png

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+