Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jaka doniczka?


Vuko987

Recommended Posts

 

Jak zdrowa dalej będzie tak rosła (w opisie z holenderskiego skuna, rośnie do 140cm), to zabraknie mi wysokości boxa (przypominam h=140cm).

Co wtedy? Siatka? 

Łamanie lub naginanie.

 

 

Na dniach mija 30 dni vega i zmieniam fp na flo 12/12. 

przy takim boxie to 14 dni wega to max. Na pewno będziesz musiał łamać roślinę, urośnie jeszcze 200% a nawet 300% na flo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mały update, Panie nic sobie nie robią z naginania i łamania ;p

gallery_41681_790_500593.jpg

gallery_41681_790_2032748.jpg

 

A tu zdjęcia dwóch liści z podejrzanymi plamkami, dodam iż plamki są brązowo-złote, o co kaman?:)

 

gallery_41681_790_841926.jpg

 

gallery_41681_790_391155.jpg

 

Podlewane są wodą ph 6,5, temperatura w boxie 26*, wilgotność 60%, co drugie podlanie z nawozem. Raz na parę dni dolistnie dostają alg o mic, przy wyłączonej i ostygniętej lampie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nawilżacz już możesz wyjąć z boksa, duże rośliny same powinny parować. Lampa Jest krzywo, popraw ją by równo wisiała po środku. 

Jak rośliny przechodzą programowo w czas spania to nie wolno do nich zaglądać. Pryskanie na noc także nie jest najlepszym rozwiązaniem, lepiej pryskać je normalnie przy włączonej lampie, nie zostawiaj dużych kropel na liściach to nic im nie będzie (nie popalisz). Ja pryskałem kiedyś przy włączonej 600W i nie było problemów ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zdrowa ładnie kwitnie:

gallery_41681_790_657704.jpg

 

gallery_41681_790_963037.jpg

 

Tej o przejściach idzie gorzej:

 

gallery_41681_790_746022.jpg

 

Zasadniczo ciężko mi ocenić, ale wydaje mi się że widzę zaczątki kwiatów (lub się mylę), podobnie, albo bardziej zaawansowanie jest na innych jej łodygach, dodam że ciężko było zrobić sensowne zdjęcie, z powodu strasznego zakrzaczenia akurat tego krzaka, pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+