Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany

Kolejna plantacja konopi indyjskich w regionie Gryfino, dwie osoby zostały zatrzymane


Vito

Recommended Posts

IMGP4351.JPG

 

Dwóch mieszkańców Gryfina, w wieku 29 i 25 lat, zostało zatrzymanych przez gryfińską policję w związku z ujawnianiem plantacji konopi indyjskich na terenie kompleksu leśnego nieopodal miejscowości Osuch w gminie Gryfino. Policjanci zabezpieczyli 34 krzaki konopi.

 

O tym, iż na terenie kompleksu leśnego nieopodal miejscowości Osuch w gminie Gryfino uprawiane są konopie indyjskie gryfińscy kryminalni wiedzieli od dłuższego czasu.Czekali na odpowiedni moment aby zatrzymać "plantatorów" na gorącym uczynku w czasie pielęgnacji krzewów.

 

W dniu wczorajszym w godzinach rannych, w czasie gdy "plantatorzy" podlewali swoją uprawę gryfińscy kryminalni wkroczyli do akcji.Mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów na gorącym uczynku Na terenie plantacji ujawniono 34 krzaki konopi indyjskich uprawianych w plastikowych doniczkach.Zabezpieczono również nawozy służące sprawcom do nawożenia plantacji.Wysokość krzewów dochodziła do 80 cm.

 

Zatrzymani "plantatorzy" to dwaj mieszkańcy Gryfina, pracujący w firmach transportowych na terenie naszego powiatu.O dalszym ich losie zdecyduje Prokuratura Rejonowa w Gryfinie oraz gryfiński Sąd. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 


Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+