Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Krakowski pseudokibic był narkotykowym hurtownikiem


Macky

Recommended Posts

z15264305Q.jpg

 

Mieszkaniec Krakowa powiązany ze środowiskiem chuliganów stadionowych został zatrzymany przez policję. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli narkotyki.
 
W znalezionej w jego mieszkaniu torbie sportowej znajdował się ponad kilogram marihuany. Narkotyki przygotowane były już do sprzedaży i rozdzielone na porcje. - Miały trafić do dilerów. Zatrzymany był hurtownikiem - uważa rzecznik komendanta wojewódzkiego policji, Mariusz Ciarka.
 
Policjanci zabezpieczyli także inne substancje, m.in. anaboliki i różnego rodzaju tabletki, które teraz trafią do szczegółowych badań laboratoryjnych.
 
W jednym z pomieszczeń znajdował się namiot wraz z przyrządami używanymi przy uprawie konopi indyjskich. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna przygotowywał się do produkcji narkotyku. Podczas przeszukania mieszkania zabezpieczono także pieniądze, telefony komórkowe, wagę i akcesoria świadczące o prowadzonych transakcjach narkotykowych.
 
Samego mężczyznę policjanci odnaleźli w podkrakowskiej miejscowości - tam się ukrywał. Trafił do policyjnego aresztu. Został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności
 
- Niewykluczone są kolejne zatrzymania - informuje Ciarka. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+