Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Olej konopny RSO (łzy feniksa)


MR_GREEN

Recommended Posts

Czesc wszystkim to znow ja,mam do was pytanie na temat olejku i chcial bym spytac co do gatunku i rodzaju palenia z jakiego sie go tworzy bo podobno musi to byc tylko indyjka tak? i najlepiej jak naturalniej wychodowana i oczyiscie jak najmocniejsza prosze o jakas wypowiedz tego co wiecie na ten temat zalezy mi na kazdej informacji iz to sprawa zycia i smierci osoby ktora bardzo kocham :( z gory dzieki Patryk.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Olejek konopny najlepiej zrobić z medycznej odmiany, o dużej zawartości CBD.

 

Ilość THC ma mniejsze znaczenie, ponieważ jest to tylko substancja psychoaktywna w konopiach.

 

THC samo w sobie nie niszczy komórek raka, za to jest własnie odpowiedzialne CBD i grupa związków z konopi

Także co od mocy, właśnie przy leczeniu mniejszą ilość THC a większa CBD daje choremu możliwość normalnego funkcjonowania.

Olej jest bardzo mocny, więc sama moc oleju jest dla chorego czasem bardzo utrudniająca życie.

 

a kuracja powinna wyglądać tak, jeść olej, jeść masło konopne, inhalacja vaporizerem,wcierać kosmetyki z konopi

 

Macie mało czasu, więc pakujcie sie i do Holandii, tam od ręki będziecie mogli zacząć się leczyć.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Jesli rzeczywiście to CBD niszczy komorki rakowe a nie THC to w  Izraelu uprawiaja medyczną marihuane , odmiana ktora nazywa się AVIDEKEL i ma prawie 0% THC i 16% CBD, także odmiana charlotte web ma duzo cbd i malo thc.

A tu jakaś pasta z konopii co niby jest skuteczniejsza od oleju ricka simpsona http://www.newcure.org/

 

A powiedzcie mi czy olejkiem z konopii można wyleczyć kurzajki lub inne zmiany skórne? Ja miałem przez kilka lat kilka kurzajek na palcach u rąk i wyleczyłem w kilka tygodni sokiem z rosliny co się nazywa glistnik jaskółcze ziele. Ponoć ma też właściwości przeciwnowotworowe czy tam prowadzono badania w tym kierunku nad tą rośliną kiedyś... Można chyba też pić napary z tej rośliny ale to ja za bardzo nie mam wiedzy bo niedoczytałem na ten temat ale zdaje sie ze sok jest toksyczny wiec trzeba uważac i wiedziec co sie robi... Mam też czarną sporą plamke na plecach (żeby to czasem nie był jakiś czerniak :/) musze spróbować usunąć ją sokiem z glistnika a jak nie pomoze to moze olejem z konopi da rade??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

A nie lepiej uzyć spirytusu, czyli 95-96% alkoholu etylowego? Można go potem odparować i skroplić aby można go było użyć ponownie (tak jak pędzi się bimber). I mamy pewność że nie zawiera żadnych substancji dodatkowych które mogą być szkodliwe i pozostać po odparowaniu alkoholu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+