Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Olej konopny RSO (łzy feniksa)

Recommended Posts

Czesc wszystkim to znow ja,mam do was pytanie na temat olejku i chcial bym spytac co do gatunku i rodzaju palenia z jakiego sie go tworzy bo podobno musi to byc tylko indyjka tak? i najlepiej jak naturalniej wychodowana i oczyiscie jak najmocniejsza prosze o jakas wypowiedz tego co wiecie na ten temat zalezy mi na kazdej informacji iz to sprawa zycia i smierci osoby ktora bardzo kocham :( z gory dzieki Patryk.

Olejek konopny najlepiej zrobić z medycznej odmiany, o dużej zawartości CBD.

Ilość THC ma mniejsze znaczenie, ponieważ jest to tylko substancja psychoaktywna w konopiach.

THC samo w sobie nie niszczy komórek raka, za to jest własnie odpowiedzialne CBD i grupa związków z konopi

Także co od mocy, właśnie przy leczeniu mniejszą ilość THC a większa CBD daje choremu możliwość normalnego funkcjonowania.

Olej jest bardzo mocny, więc sama moc oleju jest dla chorego czasem bardzo utrudniająca życie.

a kuracja powinna wyglądać tak, jeść olej, jeść masło konopne, inhalacja vaporizerem,wcierać kosmetyki z konopi

Macie mało czasu, więc pakujcie sie i do Holandii, tam od ręki będziecie mogli zacząć się leczyć.

• 2 months later...
  • 4 weeks later...

Jesli rzeczywiście to CBD niszczy komorki rakowe a nie THC to w  Izraelu uprawiaja medyczną marihuane , odmiana ktora nazywa się AVIDEKEL i ma prawie 0% THC i 16% CBD, także odmiana charlotte web ma duzo cbd i malo thc.

A tu jakaś pasta z konopii co niby jest skuteczniejsza od oleju ricka simpsona http://www.newcure.org/

A powiedzcie mi czy olejkiem z konopii można wyleczyć kurzajki lub inne zmiany skórne? Ja miałem przez kilka lat kilka kurzajek na palcach u rąk i wyleczyłem w kilka tygodni sokiem z rosliny co się nazywa glistnik jaskółcze ziele. Ponoć ma też właściwości przeciwnowotworowe czy tam prowadzono badania w tym kierunku nad tą rośliną kiedyś... Można chyba też pić napary z tej rośliny ale to ja za bardzo nie mam wiedzy bo niedoczytałem na ten temat ale zdaje sie ze sok jest toksyczny wiec trzeba uważac i wiedziec co sie robi... Mam też czarną sporą plamke na plecach (żeby to czasem nie był jakiś czerniak :/) musze spróbować usunąć ją sokiem z glistnika a jak nie pomoze to moze olejem z konopi da rade??

• 2 weeks later...

A nie lepiej uzyć spirytusu, czyli 95-96% alkoholu etylowego? Można go potem odparować i skroplić aby można go było użyć ponownie (tak jak pędzi się bimber). I mamy pewność że nie zawiera żadnych substancji dodatkowych które mogą być szkodliwe i pozostać po odparowaniu alkoholu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+