Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Auto Sin Tra Bajo


Recommended Posts

Witam wszystkich zakładam fotorelacje w celu uzyskania pomocy z moją dziewczynką.
Odmiana to Sin Tra Bajo od Greenhay została mi polecona więc próbujemy :) Nie znalazłem fotorelacji z tą odmianą więc może być ciekawa.Licze na mała pomoc,a postaram się o dobrą fotorelke :) 

Użyłem :

- donica 30 L
-biohomus 
-planton k
-sok z cytryny
-skorupki od jajek

Biohomus szedł od 2 tyg życia
Teraz leje tylko planton k z wodą od 3 tygodnia jednak chyba za szybko zacząłem

Na początku poszła standardowo do kieliszka z wodą i w ciemne miejsce.

21 dzień 

gallery_41570_714_52681.jpg

35 dzień przed "puszczeniem jej wolno" 
po zmianie 

gallery_41570_714_291019.jpg



gallery_41570_714_187808.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak będzie trzeba to zjebaj to pierwsza uprawa więc dopiero się ucze.Jedynie listki zostały odsłonięte żeby światło dochodziło wszędzie.Ciesze się,że ktoś doświadczony widzi i mówi,że dobrze idzie.Jest motywka do dalszej pracy :) Zastosuje się do rady i będe lał samą wode przez nastepne 2 podlania 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Leć bio, tanie i fajne nawozy to np. BioBizz OutDoor Pack niedrogi a na start idealny. Szukaj nawozów bio na kwitnienie typu BioBloom czy Canna BioFlores itp., growshopów masz pełno reklam na forum ;)

Roślinka teraz odżyje :)

A biohomusa zacząć spowrotem lać czy tak jak mówiłeś samą wode przez jakiś czas ? 

Dzięki wielkie za podanie nazw nawozów.Jest tego dużo na rynku i ciężko coś wybrać.

10 wypłata więc zamówie nawozy skoro jeszcze nie kwitnie to zdąrzą do mnie dojść spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanko wszystkim :) Dzisiaj kolejny update.Zapowiada się burzowy tydzień jednak więcej z tego to słońce świeci  :) Zauważyłem,że na pewno czegoś jej brakuje ale na zdj tak tego nie widać.Pojawiły się małe dziurki w niektórych liściach i takie białe kółeczka jakby korektorem ktoś zrobił.Jest to na pewno spowodowane brakiem jakiegoś pierwiastka ale nie wiem jakiego.Roślinka spokojnie sobie dojrzewa od poprzedniego razu podłałem ją samą wodą w dodatku troche popadało i tak to wygląda na dzień dzisiejszy.

 

38 dzień Sin Tra Bajo 
gallery_41570_714_324884.jpggallery_41570_714_441885.jpggallery_41570_714_141448.jpgCo myślicie ?  :) Jutro zamawiam nowy nawozik

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+