Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Auto Sin Tra Bajo


Recommended Posts

Ja mysle ze slaby jak na 38 dni ale to moje zdanie.Niech moc bedzie z Toba!

Dzięki wzajemnie  :) Pierwsza uprawa ziomuś :) Nie twierdze,że nie po to jest fotorelka żeby skorzystać z waszej pomocy i coś z tego uzyskać na koniec ;) Na błędach się człowiek uczy.Odmiana ta jest podobno niska.Na pewno zawsze może być lepiej mam nadzieje,że jak dojdzie paczka z nawozami to będzie troszke lepiej.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Miałeś ją puścić wolno a widzę nadal masz tam liście ponaginane, to jest błąd na outdoor, jedyne usprawiedliwienie to że rośliny muszą być nisko, w przeciwnym razie to błąd. Nic jej się nie dziej, słońca i spokoju ona potrzebuje. Wodę żywiec zdrój na start a potem korzystaj z odstanej kranówy.

 

Usuń też te kamienie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Miałeś ją puścić wolno a widzę nadal masz tam liście ponaginane, to jest błąd na outdoor, jedyne usprawiedliwienie to że rośliny muszą być nisko, w przeciwnym razie to błąd. Nic jej się nie dziej, słońca i spokoju ona potrzebuje. Wodę żywiec zdrój na start a potem korzystaj z odstanej kranówy.

 

Usuń też te kamienie.

kolejny błąd do odchaczenia.

Zrobione jak mówiłeś 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pisac gadac i to wszystko o du*e rozbic

Jakbyście przy pierwszy poście napisali,że liście też nie mają być odgięte to odrazu bym wszystko ściągnął później wrzuciłem fote gdzie napisałeś,że ściągnąłem jej smycz i napisałes fajnie więc myślałem,że jest ok już to pierwsza uprawa więc mam prawo popełniać błędy.Nikt nie pisze że nie trenuje się automatów ciężko wiedzieć co jest dobre w końcu,bo tak piszecie a łodyga jest 3x grubsza niż ta której nie trenowałem pozdro 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

                                              Siema kolejny up dzisiaj 40 dzień 
                                          wczoraj było 3 podlewanie i 1 od jakiegoś czasu z biohomusem
                                    następne będą tripack z biozbiz czekam na kuriera może jutro
                              pytanko do was czy już zmieniać nawozy na flo jak tylko dojdą czy dalej biohomus?

gallery_41570_714_308253.jpggallery_41570_714_309754.jpggallery_41570_714_258113.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Od razu lepiej wygląda :)

 

Biohumus odstaw. 

 

Nawóz na kwitnienie podajesz dopiero gdy roślina już kwitnie. Ta roślina jeszcze nie kwitnie.

Te listki co są zniszczone na samym dole, ziemią opryskane, możesz je odciąć tuż przy łodydze bądź delikatnie oderwać (liść w dół). 

 

W tripacku masz biogrow, więc jego możesz dać od razu jak przyjdą.

 

Wyjmij ten patyczek co tam wbity w glebę jest.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Od razu lepiej wygląda :)

 

Biohumus odstaw. 

 

Nawóz na kwitnienie podajesz dopiero gdy roślina już kwitnie. Ta roślina jeszcze nie kwitnie.

Te listki co są zniszczone na samym dole, ziemią opryskane, możesz je odciąć tuż przy łodydze bądź delikatnie oderwać (liść w dół). 

 

W tripacku masz biogrow, więc jego możesz dać od razu jak przyjdą.

 

Wyjmij ten patyczek co tam wbity w glebę jest.

Zastanawia mnie kiedy zacznie kwitnąć.Przyjąłem dzięki Vito  :bongo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

.Nikt nie pisze że nie trenuje się automatów ciężko wiedzieć co jest dobre w końcu,bo tak piszecie a łodyga jest 3x grubsza niż ta której nie trenowałem pozdro 

czegos tu nie trybie automat raczej nie

druga rzecz łodyg nie palisz hyhy chyba :laugh:

 

a 3 rzecz czytaj panie czytaj duzo info jest na forum

 

 

np tutaj

 

http://trawka.org/topic/32901-uprawa-konopi-jestes-poczatkujacy-wejdz-i-przeczytaj-a-bedziesz-wszystko-wiedzial/

 

 

a tak ogolnie to fajnie to wyglada duzo materiału miał nie bedziesz ale uznaj ta rosline  jako nauka i sie nie z niechecaj

 

a dojdziesz do zajebistego botanika

 

pozdro

joker

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+