Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Auto Sin Tra Bajo


Recommended Posts

Siemka tak też zrobiłem jak mówiłeś Vito i pod kose poszły wyższe szczyty.Dolne zostawione.Nie wiele tego ale pierwsza swoja wychodowana roślinka to zawsze sentyment bedzie. Chciałem podziękować:
Vito
Jokerowi
Ambasadorce 

za pomoc przy wychodowaniu pomidorka bez was pewnie w ogóle by nic z tego nie wyszło :) 

Czyli teraz takie podsumowanie :

Dolne szczyty zostawiam na tydzien żeby sobie jeszcze doszły 
Fotorelka będzie dalej przeze mnie prowadzona w tym temacie zostało Auto AK,No Name,pół Sin Tra :P 

Tak to wygląda teraz,a za tydzień kolejny upek.

P.S Spróbuje masełko zrobić ;)


gallery_41570_714_605578.jpg

 

 

gallery_41570_714_657601.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemano szybki up,bo nie mam za bardzo jak pisać.Fotki 3 dziewczynek połowa Sin Tra :P Auto Ak i No name,ktory podejrzewam,że jest mężczyzną.Spójrzcie fachowym okiem czy mam racje. Pozdro i do następnego.W niedziele pełna sćinka Sin Tra ale podbieram z tego co przez ten czas wyschło i już na prawde dobrze klepie nie spodziewałem się.Smakuje również jak dobry temat nie jak siano elo :) 


gallery_41570_714_944977.jpggallery_41570_714_457592.jpggallery_41570_714_283685.jpggallery_41570_714_1218089.jpggallery_41570_714_372218.jpggallery_41570_714_716094.jpggallery_41570_714_654200.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiem co do fot jaka jest jakość jednak musicie mi wybaczyć i tak obracam tym telefonem żeby złapać ostrość.

Ambasadorka

 

wiem,że karzełek jednak taka jest cały czas przesadziłem ją z lasu żeby co kolwiek z niej było,bo tamte mi pozjadały jakieś zwierzaki 
może to było przyczyną i za bardzo ją zestresowałem..Jednak postanowiła mi to wybaczyć i rośnie chociaż jeden topek,który już zajebiście pachnie :P Sin Tra zajebiście smakuje już teraz szkoda,że tak malutko z tej odmiany na out.Za późno i pare błędów ale wynagradza fazką :) 

Vito ten no Name ma na ostatnim piętrze gdzie jest szczyt coś w rodzaju pestki w miejscu głównego topa he he i tak wnioskuje,że to męszczak no nic chyba już nie zapyli i tak więc..

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+