Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

Dzisiaj zamierzam po raz trzeci zrobić masło konopne według przepisu Ambasadorki. Myślę, że za trzecim razem uzyskam zamierzony efekt. :hemp_cook: Pod wpływem wypicia czekolady na gorąco z dodatkiem masła konopnego zmysły wytężają się, a dzięki nim seks staje się intensywniejszy. :D Pozdrawiam wszystkich użytkowników. :trawka:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Hej mam pytanie, otóż widziałem dużo filmików z podgrzewaniem masła z suszem na kąpieli wodnej. Pytanie moje czy efekt jest taki sam gdy robię twoim sposobem z ledwie płomieniem na gaźniku i godzinę to podgrzewam,.wcześniej prażąc lub gdy tak samo prażąc wcześniej i dać wszystko w kąpiel wodna z masłem etc pod gotującą się woda która to grzeje ?

zrobilem wlasnie tak jak wczesniej tym twoim sposobem-dokladnie tak samo, moze nawet temp mialem nizsza, a wczesnije wyszlo zielona ladne a teraz brazowawe czyli strzelam ze sie spaliło.... dlatego tez pytam o ten sposob z kapiela wodna-ktory czesto widze na yt.

edit. pyt 2 . czy moge posmarowac maslem grzanki i bedzei efekt ? 

3 . 100 g masla 5g suszu - chce pozniej wymieszac maslo po ostygnieciu z czekoladka cała ( 100g?) i zrobic kawalki czeko do jedzenia lub do rozpuszczenia i dodania mleka - bedzie to działac w obu wersjach ?

4. wiadomo ze nie mozna jesc normlanie masełka, także pytanie polega na tym w jak duzej temp ponownie musi zostac podgrzane ? czy polega to na samym wymieszaniu z innym skaldnikiem w duzej temp ?

5. piszesz o tym ze z resztki suszu po robieniu masla robisz czoko, dajac link, a tam czoko z masełka. pytanie, jak wykorzystac dalej susz?>

6. susz moze byc z nasionami ? badylkami malymi ?

Edytowane przez GRUHA37
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

siema, dużo pytań proste odpowiedzi

im dłużej masło zostawiasz samo bez kąpieli  wodnej tym wieksze prawdopodobieństwo spalenia, dlaczego sie tak dzieje?

Dlaczego masło w kąpieli jest zielone a bez brązowe? po prostu bez kąpieli jest narażone poprzez bezpośredni kontakt z dnem, a każde dno garnka/rondla/patelni jest inne i tak nagrzewa sie szybciej

Kąpiel wodna "ubezpiecza" przed spaleniem

 

2.smarowanie chlebka masłem konopnym jest nie efektowne gdyż tłuszcz i węglowodany z chleba (nie ważny rodzaj) nie współgrają z thc samo, najlepiej wymieszać tłuszcz (masło konopne z innym tłuszczem) w tym np z mlekiem lub śmietanką 

np. ciastko konopne jest robione z masła konopnego (tłuszcz) mąki białej (węglowodany) i białka (jajko kurze) mąka biała zatrzymuje fazę a białko wspomaga działanie tłuszczu w ty masła konopnego

Matko Bosko powinnam chyba już artykuł napisać, ponieważ łączenie THC z niektórymi składnikami jest bardzo importe (potrzebne)

3. kakao gorzkie o zawartości minimum 64%-99% kakao?

czemu pytam? ponieważ jak w powyższym punkcie THC + tłuszcz = sie faza, im bardziej odtłuszczona czekolada tym faza może być mniejsza.

Ja bym zrobiła kombinację własnej czekolady konopnej - chcesz abym zrobiła? chyba powinnam.

4. Masło można jeść samo, z łyżeczki ale dużą rolę ma to co zjadłeś przed godziną w trakcie doby, indeks glikemiczny oraz ilośc tłuszczu w ciagu dnia w diecie (przypominam 1g tłuszczu na 1kg masy ciała, 2-3 węglowodany na kg ciała i 1.8-3g białka na kg masy ciała) Im większą chcesz mieć faze tym większa ilość tłuszczy spożywasz tego dnia

5. susz po maslę w mleko, po tym czkolo potem koszt bo z resztek to możesz sobie peeling do ciała zrobić :)

6. może być gdy są na nich trichomy w fazie przezroczystej (słaba faza) mleczne (pośrednia) bursztynowe (odlot) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+