Skocz do zawartości
thc-thc

grower


Żarówa

Recommended Posts

Przestałem palić i wróciłem do normalnego życia :) Po marihuanie było fajnie tylko na początku. To nie dla mnie. Cieszę się, że zrozumiałem to w miarę szybko. Nie palę już rok czasu i jestem z siebie zadowolony. Rozwijam się. Stany lękowe przeszły mi. Życie znowu nabrało kolorów i nie chcę Was oszukiwać, moje życie wróciło do normy. Poznałem czym jest trawa. Ponownie musiałem szukać zainteresowań oraz zdrowych nawyków życiowych .
Ten sam kolega, który częstował mnie trawą i namówił do tego nie rozwija się ani zawodowo ani mentalnie, oburza się, bo nie potrafi zrozumieć, że rzuciłem. :) Powiedziałem sobie, że już nigdy więcej i uważam to postanowienie za sukces.Z TEGO MIEJSCA CHCĘ POZDROWIĆ ADMINISTRATORÓW, którzy na pewno usuną ten wpis jak tylko się zorientują. Wszystkim, którzy chcą, aby życie się także podobało w abstynencji życzę wytrwałości i silnej woli :) WSZYSTKO CO TU NAPISAŁEM JEST PRAWDĄ. ŻYCIE MA SIĘ PODOBAĆ NA TRZEŹWO, A NIE PO UŻYWKACH. Trzymajcie się ciepło :)
PS. możecie usunąć także mój profil. Na tej stronie nie będzie już mi potrzebny :)

One Love, One health <3 :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nikt ci tu nie usunie wpisu za poglądy, w przeciwieństwie do spamowania tym samym postem po forum :). Mi akurat mj służy, wole ją od alkoholu, który wg. mnie tylko otumania. Odkąd zacząłęm palić, praktycznie przestałem pić. Teraz wypije ewentualne 1 piwo, od święta 2 :). Ale nawet, gdybym nie palił, to dalej bym hodował, bo hodowanie daje co najmniej tyle samo radości co palenie, a może nawet więcej :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Trawka nie jest dla wszystkich, mi szkodzi mleko tak samo może tobie zaszkodzić trawka, każdy człowiek jest inny. Trzeba pamiętać ze konopie to nie zabawka to była żywa roślina która się poświęciła dla nas, my kręcimy trawkę a później trawka kręci nas, dla tego każdy użytkownik powinien sobie zdawać sprawę ze codziennie palenie może użytkownikom zaszkodzić, dlatego nasza świadomość jest bardzo ważna, nigdy nie zachęcałem do zażywania trawki uważam to za lekarstwo dla ludzi chorych i potrzebujących znajdą się też hobbiści, rolnicy co robią to dla pasji trzeba pamiętać ze cannabis nie jest zły tylko ludzie są źli co nie umieją jej docenić i prawidłowo wykorzystać

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
Gość etnozielarz

Można sobie zdrowo zapalić raz na jakiś czas, albo jarać np. tylko w wakacje, ale IMO takie rzucenie ''na zawsze'' to przegięcie w drugą stronę

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+