Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
grower.com.pl biotabs.nl GROWSHOP HEMP.PL

Recommended Posts

Hey

Paliwem weed koło 2 lat. I zrobiłem najlepsza rzecz w swoim życiu zdążyłem narkotyk że tak powiem innego typu (przyspieszajacy puls) wszystko było w porządku aż poszedłem z ziomeczkiem na bata wtedy mu wystrzelił puls strasznie w gure prawe tracił przytomność. Odstawilem go na pogotowie mi nic nie było więc poszedłem sobie na parę batow i tak przy 5 puls mi skoczył gdzieś do 180( marzyłem ) poszedłem spać rano jak się obudziłem nadal się tak tymalo i tak że 2 dni. a później Jak robiłem co kolejek poza domem np wychodziłem z psem znowu mi skakalo poszedłem z tym do lekarza  ( kardiologa )wszystkie badania mam dobre. Tyle że nie mogę palić weed bo nawet jak wezmę bucha z prostej puls mi w leci do góry strasznie i mam duszność. Ta cała sytuacja miała miejsce gdzieś z pół roku temu. nie paliłem nic od 2 miesięcy. Czuje się dobrze. To głowa czy o co chodzi?wszyscy mówią że to głowa Ale ja próbowałem i było to samo a puls sobie mierze więc jest faktycznie wyskoi. Potrzebuje pomocy.